Almanya'da eğitim almadan Türkiye'ye okumaya dönerken ne yapılmalı?

tarals

Femtopat
Daha fazla  
2022'de yani ben 6. sınıfı bitirmek üzereyken Almanya'ya geçici olarak taşındık ve 2 yıl sadece Almanca eğitimi aldım. Almanca bilmediğim için de normal eğitim alamadım Türkiye'ye gidince nasıl okula uyum sağlayacağım çünkü 6.sınıfa gitmek istemiyorum. İzleyebileceğim YouTube kanalları vesaire var mı konuları öğrenmeli miyim?

Sanki hapse geri çağırmışlar gibi anlatıyorsun :D Hayatta bazen böyle tepetaklak saçma durumlar olabiliyor. Çok istisnai bir durum seninki ama büyük ihtimalle oradan yanında getireceğin eğitim durumu belgen ve birkaç dilekçeyle bu konunun nereye varacağı belli olacaktır.

Başka seçeneğiniz yok.

Sonraki eğitim-öğretim yılında mı okula gideceksiniz yoksa bu senenin ortasında mı?
Bu senenin ortasında

Sanki hapse geri çağırmışlar gibi anlatıyorsun :D Hayatta bazen böyle tepetaklak saçma durumlar olabiliyor. Çok istisnai bir durum seninki ama büyük ihtimalle oradan yanında getireceğin eğitim durumu belgen ve birkaç dilekçeyle bu konunun nereye varacağı belli olacaktır.
Hocam Adana'dan Almanya'ya gittim gelirken hapse çağırmışlar gibi anlatayım bi zahmet.d

Okulda herşeyi bekle. Bağıran , çağıran anaokulu gibi olacak. Ben giderken en azından öyleydi. Gittiğin okulun kalitesine bakar. Alışırsın diyemem. Ders konusunda sıkıntı yok. Öğrenirsin yt , kitap , test kitabı falan filan. Rahat ol kral.

Yeni konular

Geri
Yukarı