Almanya'da gurbetçi Türkler, Türkiye'deki mal varlığı için vergi ödeyecekler

Aslında bir yandan da iyi olmuş Türkiye'de yüklü miktar döviz bozdurup bu ülkeyi övmeyi azaltacaklar.
Benim fikrim her türlü Almancı başka ülkede yaşayan Türk vatandaşları vatandaşlıktan çıkarılmalı.
Bu ülkenin iyiliği için.

Artık Türkiye cennet diyemeyecekler.

Aslında bir yandan da iyi olmuş Türkiye'de yüklü miktar döviz bozdurup bu ülkeyi övmeyi azaltacaklar.
Benim fikrim her türlü Almancı başka ülkede yaşayan Türk vatandaşları vatandaşlıktan çıkarılmalı.
Bu ülkenin iyiliği için.

Muhtemelen şu an Türkiye cennet cennet diye gezen gurbetçilerin hepsi Türk vatandaşlığını itiraz etmeden bırakır.

Valla ben bok temizlemeye raziyim. 1 yil temizlerim 2 yil temizlerim bir sure sonra yolumu bulurum illaki. En azindan buradaki gibi mental acidan delirme noktasina gelmem. onumu gorebilirim ve hayatimi ona gore planlayabilirim. Bence esas ihaneti yapan Euro'nun yukselmesine sevinip Turkiye, Almanya'dan daha iyi diyerek milleti sinir eden ve malum partiye oy atan gurbetcilerdir.
Kaçmayacağız biz bedevi kadar kansız, afgan kadar arsız değiliz. Türkiye Türklerindir ve koruyacağız bu vatan bizim düzelecek. 3 öğün kuru ekmek ve üzüm hoşafı ile gece gündüz savaşarak alındı bu vatan.

Almanya'da yaşayan Türkler Türkiye'deki mal varlıkları için vergi ödeyecekmiş, yerinde bir karar. Şu anlık iddia sanırım, gerçek olabilir. Bu konu sosyal medyada tartışmaya sebep olmuş. Vergiyi Alman hükümetine ödeyeceklermiş.

Çifte vergilendirmeyi kaldırdı iki ülke. Artık almancılar düşünsün.

Geri
Yukarı