Almanya'da ortalama bir internet LoL TR sunucusunda kaç ping alır?

Evet durum bu Almanya'da doktorluk ya da bilgisyar mühendisliği yapmak istiyorum ama aklımda kaldı LoL hesabım LoL'e çok bağımlıyım çünkü Rio'ta ticket atsam serveri West'e alabilirler mi yoksa orada da 20 ms flan alabilirmiym?

Kendin para vererek zaten TR'den West'e aktarabiliyorsun diye biliyorum. Belli bir ücreti var ama kaç RP olduğunu hatırlamıyorum şu an.

Evet durum bu Almanya'da doktorluk ya da bilgisyar mühendisliği yapmak istiyorum ama aklımda kaldı LoL hesabım LoL'e çok bağımlıyım çünkü Rio'ta ticket atsam serveri West'e alabilirler mi yoksa orada da 20 ms flan alabilirmiym?

50 civari alırsın da giderken RP yükle değiştir serveri.

Oyunda zaten hesabı bölgeler arası geçirebilmek için satın alabileceğin bir içerik var. Onun dışında almanyanın neresinde olacağın önemli ping için. EU West serveri bildiğim kadarıyla Frankfurt'ta yani oralara yakın olursanız pinginiz çok düşük olacaktır.

Almanyada üniversite okumayı düşünüyorsan lol ü falan unut kanka cidden zor çünkü. Hem dil öğreneceksin hem ağır dersleri geçeceksin.

Üniversite okuyor gece gündüz ders ile boğuşacak hali yok ara sıra kafa dağıtmak için 2-3 el atabilir normal.
Türkiye'de öyle olabilir ama ben de Almanya'da üniversiteye gittim hiç kolay değil hem dil öğrenmen gerekiyor hem dersler üstüne bir de maddi durumun iyi değilse part time çalışıp masraflarını karşılaman gerekiyor.
Ben de eskiden lol oynuyordum lol oynayan birisi günde 2 3 el ile yetinmez özellikle bağımlıysa gece geç saatlere kadar oynar o yüzden hiç gerek yok bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı