Almanya'dan kulaklık önerisi

• Konuyu başlatan knyd
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 501

knyd

Hectopat
Yer
Soul Society
Arkadaşlar kendime ve babama birer kulaklık almak istiyorum babam için olan kulak içi benimki kulak üstü olacak. Babamınki için mikrofon kalitesi önemli fakat giriş seviye bir kulaklık bakıyorum. Benimki ise iPhone ile kullanacağım aktif ses engelleyici ve güzel basslar istiyorum. Aklımda Senheiser HD450BT var.

Bütçe olarak ne düşünüyorsunuz?

Bunu bir uluslararası forum sitesinde açsanız daha mantıklı olabilirdi aslında.

Koss'un porta pro serisine bakmanızı öneirirm , mikrofonlu modeli de mevcut. Fiyat / performans açısından üst düzey bir kulaklık , iphone ile güzel sonuçlar veriyor.

Bütçe olarak ne düşünüyorsunuz?

Bütçe olarak aklımda bir şey yok fakat aşırı yükselemem. Kendime alacağım için HD450BT'nin civarlarında babamınki içinse 50 dolar en fazla. HD450BT'nin fiyatına MediaMarkt'tan baktım, 1 hafta içinde geliyor yakınım o yüzden hızlı kargo veya elden satış yapan yerlerden önerirseniz çok sevinirim. Bir de belirtmeyi unutmuşum ikisi de Bluetooth olacak.

Reddit'e yazdığımda ya az cevap geliyor ya da çok uzun sürüyor cevap gelmesi.

@BerkayZ87 hocam sizin kulaklıklar ile ilgili konulara cevap yazdığınızı gördüğüm için etiketliyorum da bakarsanız sevinirim.

Son düzenleme:
Bütçe olarak aklımda bir şey yok fakat aşırı yükselemem. Kendime alacağım için HD450BT'nin civarlarında babamınki içinse 50 dolar en fazla. HD450BT'nin fiyatına MediaMarkt'tan baktım, 1 hafta içinde geliyor yakınım o yüzden hızlı kargo veya elden satış yapan yerlerden önerirseniz çok sevinirim. Bir de belirtmeyi unutmuşum ikisi de Bluetooth olacak.

Reddit'e yazdığımda ya az cevap geliyor ya da çok uzun sürüyor cevap gelmesi.

@BerkayZ87 hocam sizin kulaklıklar ile ilgili konulara cevap yazdığınızı gördüğüm için etiketliyorum da bakarsanız sevinirim.
Bütçe nedir ve kullanım amacı nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı