Almanya'ya nasıl gidilir?

Verdiğin cevaplar onu gösteriyordu yoksa ben ön yargı veya tanımadığım insana sıfat takmam.
Dediğinde haklısın ben sadece işçi olacaksan burada iş arayana iş çok dedim.
Ve kendi ülkende vatandaş gibi yaşamak varken iltica edip mülteci gibi yaşama güzel kardeşim diyordum adama.
Bir konu olunca hemen malum partiye ve kitleye konuyu bağlayarak sorun çözülmez.
Kardeşim büyük şehirlerde ki insanlar genelde böyle sahtekar oluyor.
Ve ne hikmetse Türkiye'de patron sıfatında herkesin bir yerleri çok kalkık.
Yeni gelen nesil için büyük umutlarım var şu ihtiyarlar bir emekli olsun kadrolar açılsın çok güzel olacak.
Bu seçimde Allah'ın izniyle benim gönlümde İyi parti var oda olmasa mecburen sevmesem de komünist olmasına rağmen Muharrem inceyi desteklerim. Çünkü ben milletçiyim milliyetçiyim.
Önce milletimi düşünürüm. Ben biraz milliyetçi konuştum hemen beni malum partiden ilan ettiniz, onlar milliyetçi değil kardeşim bunu da bilesin.
Onlar toplama kasa.
Nereden ne fayda gelse onu alıp üstlerine takarlar.
Hadi selametle bu konu burada kapansın.
Güzel günler gelecek.

Seçimden sonra inecek şu an RTE düşmanları tarafında baskı yapılıyor ve dış politikada zayıf ve istenmeyen birisi olduğu için düşmüyor. Şu anki ekonomiye göre dolar 2 TL'nin üstünde olmaması lazım bilenler bilir. Milleti sömüren devletin rezervi sanılandan büyük.

Hocam 27 oldu onu ne yapacağız ya?

Amca lozan antlaşması bitti dış güçler artık bizi elleyemez ki.

Bak yeğenim çok pişmiş popcorn ne dedi el inne il teülu yani demek oluyor ki 2071 hedef 2023 dış güçleri aldatmak için söylendi şu an dış güçler çok şaşırdı diye bekle 2071 bir olsun bak nasıl şahlanıyoruz Berlin'den selam.

Yaşım 21, askerliğim tecilli. Almanya'ya gitmek istiyorum, çok istiyorum. Akrabalarım çok ama götürmek istemiyorlar. Nasıl gidebilirim ya da ısrar etsem hangi yollar ile götürebilirler?
Ben 26 yaşındayım. Askerliğim tecilliydi,vallahi pasaport zor verdiler. Kaçabilme ihtimali var diye. Bildiğin pasaport başvurusun da,askerliği varken neden verelim pasaport? dediler. Acınası konuştum. Acıyıp verdiler :D Başka sebepten ötürü gelme askerlik yapmadan dedi :D Askerlik yapmadan sadece 'evlilik ile' gidersin,o işte imkansız denilebilir :D

Yeni konular

Geri
Yukarı