Alnımda şiddetli bir ağrı var

Tortue

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Arkadaşlar Erciyes yolundan araçla eve dönmekteyim, sabah da aynısı oldu araçtan indikten 30 dakika sonra geçti. Şuan tekrar Erciyes yolunda olduğumdan dolayı yine ağrı başladı.
Bu ağrıyı ilk defa hissediyorum, sanki basınçtan dolayı beynim alnımdan çıkacak. O derece bir ağrı var şuan, iğne batması gibi de tam tarif edemiyorum. Hangi bölüme gitmeliyim bu durumda? Başına gelen var mı?
Erciyes yolunda kulaklar tamamen kapanıyor bu arada basınç yüzünden, daha önce başıma böyle bir şey gelmedi. Git gide artıyor şuan, korkuyorum bir şey olacak diye.
Edit: Araçtan indim ve yürüyorum, ağrının şiddeti azalmaya başladı.

Son düzenleme:
Yürüdüğünüz yer ile alakalı görünüşe göre. Şimdilik ağrı kesici ile idare edin, ondan sonra en kısa zamanda bir doktora görünün ne olur ne olmaz.

Üst solunum yolları tıkalı olduğu zaman da o tarz bir ağrı olabilir. Kendimden biliyorum burnum tıkanmasa bile beynimi dolu hissediyorum ve ayakkabı bağlamak bile işkence haline dönüyor.

Gitmem gereken bölüm hakkında hiç bir bilgim yok. Beyin ve Sinir Cerrahisine mi gitmeliyim, Nöroloji bölümüne mi gitmeliyim?

Teşekkür ediyorum yardımlarınız için. Şuan ağrı hiç yok diyebilirim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı