Alpinestars tarzı kıyafetler nereden bulunur?

Oguzh4nn

Picopat
Bu tarz kıyafetleri nerden bulabilirim?

Üstündeki montu biliyorum, alpinestars fakat motor ekipmanı olduğu için fiyatı azıcık tuzlu, bu monta benzeyen montları nerden bulurum?
Altındaki ayakkabı ve eşofmana benzeyen önerileri alabilirim.

Screenshot_20240322_084414_Instagram.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
New balance 9060 asics in benzeridir fakat biraz daha kalın tabanlıdır. Veya da yeezy 500. Pantolon için de paraşüt pantolonlara bakabilirsiniz.

Muhtemelen monta benzerini bulamazsınız. O montu mont yapan üstündeki duruşu, kalıbı. Yoksa alpinestars baskılı bomber ceketler veya hoodieler falan böyle güzel durmuyor. Alternatif olarak jersey bakabilirsin. Ben de yarın bir iki tane alıcam. Motorum var zaten halihazırda, yazlık giymeye alıcam.

Muhtemelen monta benzerini bulamazsınız. O montu mont yapan üstündeki duruşu, kalıbı. Yoksa alpinestars baskılı bomber ceketler veya hoodieler falan böyle güzel durmuyor. Alternatif olarak jersey bakabilirsin. Ben de yarın bir iki tane alıcam. Motorum var zaten halihazırda, yazlık giymeye alıcam.
Anladım hocam.

Hocam alacağınız ceketlerin linkini atabilirmisiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı