Alt çene ileriliği

RexyLol

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Size bir sorum var. Benim alt çenem biraz değil bayağı önde. Bu yüzden yan profilim iğrenç ve bayağı dalga geçen oldu. Liseye başladığımdan beri çok kötü bir durum. Anlatirken bile kendimi tutamadıgım oluyor. Bu alt çene ameliyatla düzeltilir mi ve bunu devlet yapiyor mu? Büyük ihtimal yapmiyordur ama bir sorayım dedim. Çenem hem yamuk hem de alt çenem ileride yani. Yaş ilerledikçe oturur mu bilmiyorum ben 15 yaşındayım benim yaşıtlarımda bu durumu görmüyorum çok üzüyor bu durum beni bir cevaplarsaniz sevinirim. Soruyu tekrar sordum belki farklı görüşler vardır diye.

Merhaba dostum aynı şey bende de var ailemde genetik olduğu için ama benimki o kadar çok belli olmuyor yine de ben çok rahatsız oluyorum bu yüzden seni çok iyi anlıyorum. Evet alt çene ameliyatı ile bu durum düzeliyor ama 18 yaş altına yapılmıyor ben bundan 4 yıl önce gitmiştim o zamanlar 15 yaşındaydım eğer yaptırmak istiyorsan beklemek zorundasın demişti şu anda nasıl bilmiyorum belki artık yapıyorlardır. Diş doktoruna gidersen detaylı anlatırlar nasıl olduğunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı