Alt e-posta ile girilen PUBG Mobile hesabının sahibi dava edeceğini söylüyor

lewa7

Zeptopat
Daha fazla  
PUBG Mobile hesabı alacaktım fakat güvenmediğim için alt e-postadan giriş sağladım kesinlikle hiçbir bağına dokunmadım sadece alt e-posta geçici kod ile giriş yaptım hesaptan çıkmama rağmen satıcı hesaptan çık yoksa dava edeceğim diyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
PUBG Mobile hesabı alacaktım fakat güvenmediğim için alt e-postadan giriş sağladım kesinlikle hiçbir bağına dokunmadım sadece alt e-posta geçici kod ile giriş yaptım hesaptan çıkmama rağmen satıcı hesaptan çık yoksa dava edeceğim diyor.

Pubgm'de oyun hesabı satışı yasak kullanıcı sözleşmesinde suç olduğu yazıyor kendisinde suçlu çıkar :D

Pubgm'de oyun hesabı satışı yasak kullanıcı sözleşmesinde suç olduğu yazıyor kendisinde suçlu çıkar :D
ama bir sitede online oyun hesabının çalınması nitelikli dolandırıcılığa giriyor diye yazıyor

Hesap satışı yasak sen onu dava et.

Ama bir sitede oyun hesabının çalınması nitelikli dolandırıcılığa giriyor Diye yazıyor

Satılan hesap, adam sana hesap bilgilerini kendi vermiş. Çok fazla üste çıkarma adamı, vur ensesine otursun aşa.

Alt e-postadan nasıl giriş yapılıyor şu anda güncel olarak, söyleyebilir misiniz?

Pubg de alt e-posta tam olarak ne oluyor nasıl giriş yapılıyor yardımcı olabilme şansınız var mıdır güncel olarak giriş nerden nasıl yapılmaktadır

Geri
Yukarı