Alt komşudan gelen yüksek sesler

behzat_4540

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ben 1 yıldan beridir kaldığım dairede alt komşudan dolayı çok bıktım usandım. Sürekli çocukları koşturup koşturup duruyor. Birkaç ay evvel de gece 3'te inanılmaz bir ses çıkardılar ve bunun için kapıma gelip "bunu sen mi yaptın." diyerek gece saat 3'te kapıma geldiler. Babamla konuştukları zaman da ısrarla benim yaptığımı söyleyip iftira attılar ve eşi başka bir ses meselesinden dolayı beni polisle korkutmaya çalışmıştı. Normalde ailemin dairesi ama ben kalıyorum evde de pek bir eşya yok bazen diyorum eşya olmadığı için mi o kadar sesi duyuyorum ama gerçekten çocuklarının koşuşturmaları, kapıyı kapatırken gelen sesler filan normal bir ses seviyesinde değil gerçekten. Babam boş ver umursama tarzı konuşuyor. Ancak ben bu satırları şu an yazarken bile çok ses geliyor. Ne yapmam lazım, değerli fikirlerinizi bekliyorum.

Arkadaşlar merhaba. Ben 1 yıldan beridir kaldığım dairede alt komşudan dolayı çok bıktım usandım. Sürekli çocukları koşturup koşturup duruyor. Birkaç ay evvel de gece 3'te inanılmaz bir ses çıkardılar ve bunun için kapıma gelip "bunu sen mi yaptın." diyerek bana iftira attılar ve beni polisle korkutmaya çalışıyorlar. Normalde ailemin dairesi ama ben kalıyorum evde de pek bir eşya yok bazen diyorum eşya olmadığı için mi o kadar sesi duyuyorum ama gerçekten çocuklarının koşuşturmaları, kapıyı kapatmaları filan normal bir ses seviyesinde değil gerçekten. Ailemden bu konudan haberdarlar ama babam boş ver umursama tarzı konuşuyor. Ben bu satırları şu an yazarken bile çok ses geliyor. Ne yapmam lazım, değerli fikirlerinizi bekliyorum.

Yumrugunu koyup gozdagı vermen lazım gerekirse polise git.

Arkadaşlar merhaba. Ben 1 yıldan beridir kaldığım dairede alt komşudan dolayı çok bıktım usandım. Sürekli çocukları koşturup koşturup duruyor. Birkaç ay evvel de gece 3'te inanılmaz bir ses çıkardılar ve bunun için kapıma gelip "bunu sen mi yaptın." diyerek bana iftira attılar ve beni polisle korkutmaya çalışıyorlar. Normalde ailemin dairesi ama ben kalıyorum evde de pek bir eşya yok bazen diyorum eşya olmadığı için mi o kadar sesi duyuyorum ama gerçekten çocuklarının koşuşturmaları, kapıyı kapatmaları filan normal bir ses seviyesinde değil gerçekten. Ailemden bu konudan haberdarlar ama babam boş ver umursama tarzı konuşuyor. Ben bu satırları şu an yazarken bile çok ses geliyor. Ne yapmam lazım, değerli fikirlerinizi bekliyorum.

Ses kaydı veya video al evin boş olduğunun ispatı için, direk polise git kiracıysa evden çıkarma bile alabilir.

Ses kaydı veya video al evin boş olduğunun ispatı için, direk polise git kiracıysa evden çıkarma bile alabilir.

Maalesef ev sahipleri, ve bu dediğim olay 4 5 ay önce oldu ve o saatte ben mutfakta balkonunda sigara içiyordum.

Peki hiç onlara söylediniz mi bunu? Çok ses yapıyorsunuz gibi?

4 ay önce gidip söyledim, inanmayarak konuştu ve yağ gibi üste çıkıp sen yapma ben de yapmam dedi.

Burada yazılanlara bir bakın işinize yarayabilir.
Çok teşekkürler diliyorum gerçekten.

Maalesef ev sahipleri, ve bu dediğim olay 4 5 ay önce oldu ve o saatte ben mutfakta balkonunda sigara içiyordum.

4 ay önce gidip söyledim, inanmayarak konuştu ve yağ gibi üste çıkıp sen yapma ben de yapmam dedi.
Hocam ispat olmuyormuş ses kaydı polis çağırmanız gerek.

Evet hocam ben de şu an okurken gördüm. Hukuki yolu denemekten başka bir çözüm yok.
Polisi arayacaksınız siz insan gibi derdinizi söylemişsiniz sizi haksız çıkarmaya çalışmışlar, yapacak başka bir şey yok. Alt komşuya söylemeyin ama polisi arıyorum diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı