Alt komşum ses yapıyor, şikayet edebilir miyim?

DarkManN

Centipat
Daha fazla  
Alt komşum gecenin bu saatlerinde sanırım telefonla konuşuyor. Her gün yapıyor bunu bağırarak konuşmasada rahatsız oluyorum. Şikayet etme hakkım var mıdır? Nasıl bir yol izlemeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alt komşum gecenin bu saatlerinde sanırım telefonla konuşuyor. Her gün yapıyor bunu bağırarak konuşmasada rahatsız oluyorum. Şikayet etme hakkım var mıdır? Nasıl bir yol izlemeliyim?
Yanlış hatırlamıyorsam Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nı arayarak şikayet edebilirsin kolay bir şekilde.

Bir gidin yüz yüze bir konuşmayı deneyin devam ederlerse Cimer'e şikayet edilebiliyor diye biliyorum.

Hocam ne konuşuyor merak ettim.
Genelde oyun oynuyor bazen bağırarak bir şeyler söylüyor.
Bence düzgün bir dille uyarmayı deneyin. Şikayet etmekten çok daha iyi sonuçlar alabilirsiniz.
Arsız bu insanlar duvarı defalarca yumrukladım 2 hafta önce hala devam.
Ben gece gece kimseye rahatsızlık vermiyorum gıkım çıkmıyor onlarında aynı hassasiyeti göstermesi gerektiğini düşünüyorum sizce haksız mıyım?

Geri
Yukarı