Müzik ve oyun için 10.000TL kablosuz kulaklık önerisi

Bütçe
10000
benim attığım 7x plus en ucuzu değil mi ? 7+,7p+,7x+ hepsi aynı sanırım(platform bağlanması farklı) bilen var mı ?

Hocam amazon'dan almayı tercih ediyorum hem vade farksız taksit, hem de amazon güvencesi nedeni ile. Yoksa evet sizinkisi daha ucuz.

15000 TL'ye nova pro wireless alınmaz bence. O fiyatlara çıkıyorsanız Audeze Maxwell bakın en iyi gaming kulaklık o. Ama müzik için gaming kulaklık tavsiye edilmiyor. Stüdyo kulaklığı alıp oyunlarda da kullansanız daha tatmin olursunuz bence.

15000 TL'ye nova pro wireless alınmaz bence. O fiyatlara çıkıyorsanız Audeze Maxwell bakın en iyi gaming kulaklık o. Ama müzik için gaming kulaklık tavsiye edilmiyor. Stüdyo kulaklığı alıp oyunlarda da kullansanız daha tatmin olursunuz bence.
Stoklarda göremedim ne yazık ki, eğer şuanda almaz isem daha sonra değerlendireceğim teşekkür ederim.

benim attığım 7x plus en ucuzu değil mi ? 7+,7p+,7x+ hepsi aynı sanırım(platform bağlanması farklı) bilen var mı ?

3 kulaklık temelde aynı. Sadece konsol tarafında ekstra lisans ve ChatMix muhabbeti var. Xbox olanı almak daha avantajlıdır çünkü PS'te de çalışır ancak bir sıkıntı var. O da GameChat özelliği ancak hangi konsol için olanı alırsanız sadece onda çalışır.

Stoklarda göremedim ne yazık ki, eğer şuanda almaz isem daha sonra değerlendireceğim teşekkür ederim.
@ogumanya arkadaşın tavsiye ettiği kulaklık harika bir kulaklık. Ben o kulaklığın bir önceki nesli olan Audeze Mobius'un klonu Orbit S kulaklığını kullanıyorum. Cidden dinamik sürücülü olan diğer hiçbir kulaklığa benzemiyor. Planar magneticler bir başka seviye hocam. Fiyatı çok olmasa Maxwell almak isterdim ama cidden aşırı pahalı. Üstüne bir de stok da bitmiş 😂 Olur da ileride almayı düşünürseniz kulaklığın nerdeyse tek sorunu olan ağırlığı çok fazla bilginiz olsun. 500 gram yani tam yarım kilo. Alırken aklınızda bulunsun.

Son düzenleme:
Tercihimi SteelSeries 7+dan yana kullandım arkadaşlar, bugün elime ulaşacak umarım. Öneriler için teşekkür ederim hepinize.

Tercihimi SteelSeries 7+dan yana kullandım arkadaşlar, bugün elime ulaşacak umarım. Öneriler için teşekkür ederim hepinize.

Bir tık hatalı seçim. Çok eski kaldı bu kulaklık. Zamanında bende araştırdığımda bunun yerine Arctis Nova 7 tercih ettim. Karşılaştırmalarını ve kullanıcı yorumlarını araştırmanı öneririm.

Bir tık hatalı seçim. Çok eski kaldı bu kulaklık. Zamanında bende araştırdığımda bunun yerine Arctis Nova 7 tercih ettim. Karşılaştırmalarını ve kullanıcı yorumlarını araştırmanı öneririm.
hocam nova 7 de aynı fiyatlarda ama rtingsde nova 7 nin tizi ve imagingi çok iyi puanlar almamış siz ne diyorsunuz. Fps lerde ayak sesleri algılamada ve tizlerde cızırtı filan var mı sizde

Geri
Yukarı