Alt sokakta fiber varken evde ADSL var

Beni anlamıyorsun herhalde. VDSL altyapı için VDSL paket gerekir o da yeni taahhütname. Ben 2 yıl beklersem olmaz.

Tamam anladım hocam bende dedimki hocam TurkNet'e geçseksiniz galiba ADSL pakete geçin sonra VDSL isteyin türkneten onlarda Telekom ekibine söyler sizde böylece Telekom'lu olmasınız bir daha.

TT kullanıyorsanız veya TurkNet, VDSL veya ADSL'de olsanız dahi geçişiniz ücretsiz olacaktır. TurkNet'te ekstra bir kurulum bedeli istiyorlar mı fiber için, bilmiyorum ama TT geçiş ücreti vs. almıyor. Taahhütünüz olsa dahi "cayma" bedeli de istenmez. Bizzat yaşadığımdan böyle yazdım.

Biz de ADSL'den fiber altyapıya geçmiştik. Türk Telekom direkt olarak geçirdi.

TT kullanıyorsanız veya TurkNet, VDSL veya ADSL'de olsanız dahi geçişiniz ücretsiz olacaktır. TurkNet'te ekstra bir kurulum bedeli istiyorlar mı fiber için, bilmiyorum ama TT geçiş ücreti vs. almıyor. Taahhütünüz olsa dahi "cayma" bedeli de istenmez. Bizzat yaşadığımdan böyle yazdım.

Biz de ADSL'den fiber altyapıya geçmiştik. Türk Telekom direkt olarak geçirdi.

Geçiş yapınca ne fark olacak, sonuçta paketim 12Mbps.
Tamam anladım hocam bende dedimki hocam TurkNet'e geçseksiniz galiba ADSL pakete geçin sonra VDSL isteyin türkneten onlarda Telekom ekibine söyler sizde böylece Telekom'lu olmasınız bir daha.
Hocam, Türknet ve netspeed de VDSL olarak altyapım güncellenmiş. Şuan o kadar mutluyum kii. 75 down 8 up kadar destek mevcutmuş. Yupppiiii. Hocam Aralık da taahhüt bitecek. Size sorum ay başına kaç cayma bedeli ödüyoruz?

Geçiş yapınca ne fark olacak, sonuçta paketim 12Mbps.

Hocam, TurkNet ve NetSpeed de VDSL olarak altyapım güncellenmiş. Şu an o kadar mutluyum kii. 75 down 8 up kadar destek mevcutmuş. Yupppiiii. Hocam aralık da taahhüt bitecek. Size sorum ay başına kaç cayma bedeli ödüyoruz?

Bence hocam sözleşme bitince geçin ama hayırlı olsun VDSL gelmiş.

Bence hocam sözleşme bitince geçin ama hayırlı olsun VDSL gelmiş.
Hocam neredeyse 1 yıl olmuş konuyu güncellemeyeli. 5-6 ay oldu sanırım kullanalı. Cidden çok memnunum. 79'a 8, sorunsuz Internet erişimi alıyorum. Beklediğime değmiş gerçekten. Seçtiğim ISS Netspeed oldu, gerçekten kaliteli bir erişim elde ettim. Altyapı değerlerinde 90'a kadar alabileceğim yazıyor ama ekstra ücrete gerek duymuyorum. Cevabınızı bekliyorum.

Hocam neredeyse 1 yıl olmuş konuyu güncellemeyeli. 5-6 ay oldu sanırım kullanalı. Cidden çok memnunum. 79'a 8, sorunsuz ınternet erişimi alıyorum. Beklediğime değmiş gerçekten. Seçtiğim ISS Netspeed oldu, gerçekten kaliteli bir erişim elde ettim. Altyapı değerlerinde 90'a kadar alabileceğim yazıyor ama ekstra ücrete gerek duymuyorum. Cevabınızı bekliyorum.

Hocam hayırlı olsun. Ekstra ücret paket değişikliğinden dolayı mı?

Geri
Yukarı