Alt yapı için TürkTelekom'a dilekçe vermek

YasirHoca

Kilopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Elazığ ilinin Keban ilçesinde Denizli köyünde oturuyorum ve burada öğretmenim. Alt yapı yetersiz olduğundan düşük hız alıyorum ilk bağlattığım da 4 mbps ye kadar hız alıyordum ve bunu 5-6 ay sorunsuzca kullandım, fakat sonra ne oldu bilmiyorum şuan 1 mbps bile alamıyorum ve sürekli kopmalar oluyor ben de bundan bıktım bu ülkenin vergi veren vatandaşı olarak bu hizmetten faydalanmak istiyorum. Bağlı olduğum telekom müdürlüğüne ve valiliğe dilekçe versem alt yapıyı değiştirirler mi santrale uzaklığım 3.5-4 km. Bana 1 kişi için bunu yapmazlar çok masraflı falan denildi eğer böyle bir hakkım var ise bu işin peşini bırakmayacağım. Hertürlü yolu deneyeceğim internetten faydalanamadığım gibi her ay 94 lira ödüyorum ve 24 ay taahhütüm olduğundan kapatamıyorum yeter artık Türk Telekom'un Allah binbir türlü belasını versin çok doluyum eğer bu iş çözülmezse mahkemeye kadar taşıyacağım bu işi. Verdiğim vergiler haram zıkkım olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı