Alt yapım 13Mbps ama 35 Mbps alıyorum

MeteSamil0

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar internet paketimi arttırmak için birkaç sitede altyapı sorgulama yaptım. Alt yapım 13Mbps destekliyor gözüküyor ancak 35/5 alıyorum. Nasıl oluyor veya düzgün bir site önerebilir misiniz?
7AA38A81-8291-4E4E-8BD7-93EE0013482B.jpeg

Arkadaşlar internet paketimi arttırmak için birkaç sitede altyapı sorgulama yaptım. Alt yapım 13Mbps destekliyor gözüküyor ancak 35/5 alıyorum. Nasıl oluyor veya düzgün bir site önerebilir misiniz?
Eki Görüntüle 703545

Boş port yoksa ADSL olarak gözüküyorsundur. Sen aldığın hıza bak, boş ver bunları.

Eki Görüntüle 703545

Sessiz ol, akıllı ol ve bu konuyu servis sağlayıcı ile sakın paylaşma.
Senin sorunun tam olarak; atlak ip oluyor.
VDSL2 olarak kullanıyorsun. Eğer farkederlerse hızın düşer.

Ya gerçekten gülüyorum tamam altyapın 13 diyorda 35 gösteriyorsa rahatına bak takılma :) ne güzel o hızı alıyorsun.
Sherif34 dediği gibi sessiz ol akıllı ol servis sağlayıcısı ile paylaşma hemen hızını düşürür farkedelerse rahatına bak ne güzel 35 Mbps indirme hızı alıyorsun takılma bence böyle şeylere canım :)

Şu anda VDSL kullandığın için kendi adresini sorguladığında ADSL çıkıyor sadece. Ne bekliyordun? VDSL kullanan daireye neden sorgulamada yine VDSL çıksın?
Ortada yanlış bir durum yok. 35 Mbps VDSL paketi kullanıyorsun.
Maksimum alabileceğin hızı ordan öğrenemezsin. Hat değerlerini atarsan hızını kaça yükseltebileceğini söyleriz.

Geri
Yukarı