Altair ile Ezio akraba değiller mi?

The Batman

Decipat
Yer
Gotham
Bir yerde okumuştum Altair ile Ezio akraba değilmiş. Desmond'ın biri annesinin diğeri ise babasının tarafındanmış.
Biraz daha araştırdım bu konuyu. Bir forum sitesinde "Ezio ile Altair akrabalar; Altair Moğol saldırıları sırasında oğlunu Masyaf'a gelen bir gezgin soy adı Polo'ydu galiba onunla beraber İtalya'ya gitmesini söylüyor o sırada kendiside kütüphaneye inip duvar ördürüyor üzerine sonrasına tahta oturup ölüyor. Gönderdiği oğlu İtalya'da devam ediyor böyle işlere " diyor.
Assassin's Creed Revelations oynadığımda ben öyle anlamıştım zamanında. Meraktan oyunu bir daha oynayasım geldi. Gözümden kaçan bir şeyler var demek ki. En son 2 sene önce oynamıştım.

Bir yerde okumuştum Altair ile Ezio akraba değilmiş. Desmond'ın biri annesinin diğeri ise babasının tarafındanmış.
Biraz daha araştırdım bu konuyu. Bir forum sitesinde "Ezio ile Altair akrabalar; Altair Moğol saldırıları sırasında oğlunu Masyaf'a gelen bir gezgin soy adı Polo'ydu galiba onunla beraber İtalya'ya gitmesini söylüyor o sırada kendiside kütüphaneye inip duvar ördürüyor üzerine sonrasına tahta oturup ölüyor. Gönderdiği oğlu İtalya'da devam ediyor böyle işlere " diyor.
Assassin's Creed Revelations oynadığımda ben öyle anlamıştım zamanında. Meraktan oyunu bir daha oynayasım geldi. Gözümden kaçan bir şeyler var demek ki. En son 2 sene önce oynamıştım.

Bir bölümde italyan bir soyluyla beraber oluyordu altair. Geçmişe dönüyorduk. Oradan o şekil akrabağ diye hatırlıyorum ben.

Oyunun mantığı gen ile taşınan hatıraların canlandırılması. Bir birlerinin soyundan gelmiş olmaları gerekmiyor mu?
Önemli dip not: Ben Ezio öldükten sonra hiç bakmadım, yanılıyor olabilirim.

Bir bölümde italyan bir soyluyla beraber oluyordu altair. Geçmişe dönüyorduk. Oradan o şekil akrabağ diye hatırlıyorum ben.

İtalyan soylu dediğiniz kişi Marco Polo. 2.oyunda topladığımız kodeks sayfalarının olduğu kodeks kitabını veriyordu hatırladığım kadarıyla. Oradan pek alakası yok akraba olmalarının ama ben Altair'in oğlununda onlara katılıp İtalya'ya göç etmiş olduğunu düşünmüştüm.
Oyunun mantığı gen ile taşınan hatıraların canlandırılması. Bir birlerinin soyundan gelmiş olmaları gerekmiyor mu?
Önemli dip not: Ben Ezio öldükten sonra hiç bakmadım, yanılıyor olabilirim.

Desmond'ın ortak ataları işte. Birisi anne tarafından diğeri baba tarafından atası. Ezio ile Altair'in kan bağı yok deniyor.

İtalyan soylu dediğiniz kişi Marco Polo. 2.oyunda topladığımız kodeks sayfalarının olduğu kodeks kitabını veriyordu hatırladığım kadarıyla. Oradan pek alakası yok akraba olmalarının ama ben Altair'in oğlununda onlara katılıp İtalya'ya göç etmiş olduğunu düşünmüştüm.

Desmond'ın ortak ataları işte. Birisi anne tarafından diğeri baba tarafından atası. Ezio ile Altair'in kan bağı yok deniyor.

Altair diyorum ya ezio demiyorum. Beraber oluyor diyorum. Oyunda bir anıda geçmişe gidip altairi oynuyoruz. Bölümün sonunda altair italyan bir soyluyla cinsel ilişkiye giriyor işte. Kadın karakterle erkek karakter cinsel ilişkiye girince cocuk falan doğuyor işte sonra.

Altair diyorum ya Ezio demiyorum. Beraber oluyor diyorum. Oyunda bir anıda geçmişe gidip altairi oynuyoruz. Bölümün sonunda altair italyan bir soyluyla cinsel ilişkiye giriyor işte. Kadın karakterle erkek karakter cinsel ilişkiye girince çocuk falan doğuyor işte sonra.
Akka'daki kadını Maria'yı mı diyorsunuz? İtalyan mı o?

Pardon ingiliz soylusuymuş o. Ezio ve Altair akrabağmış ama babadan oğla değil. Biri anne biri baba tarafından ama sonuçta kan bağı var. Ubisoft açıklamış bunu 3. Oyununda öyle okudum.

Assassin's Creed 2'de rıhtımda Leonardo'yu beklerken bir kadınla karşılaşıyoruz (Ac Brotherhood'ta kurtardığımız bizimle birlikte olan kadın) o kadınla hayaller kurarken bir ara sahne giriyor ve Altair'den dönüşüp bir kadını takip ediyoruz... Surların üstüne kadar takip ettikten sonra onunla cinsel ilişkiye giriyor altair ve ezio o flashbackten çıkıyor...
(Konuyu hortlatmışım gibi oldu ama sevdiğim oyunla alakalı dikkat çekici birşey olunca dayanamadım 🤠)

Assassin's Creed 2'de rıhtımda Leonardo'yu beklerken bir kadınla karşılaşıyoruz (AC Brotherhood'ta kurtardığımız bizimle birlikte olan kadın) o kadınla hayaller kurarken bir ara sahne giriyor ve Altair'den dönüşüp bir kadını takip ediyoruz... Surların üstüne kadar takip ettikten sonra onunla cinsel ilişkiye giriyor altair ve Ezio o flashbackten çıkıyor...
(Konuyu hortlatmışım gibi oldu ama sevdiğim oyunla alakalı dikkat çekici bir şey olunca dayanamadım 🤠)

Yani Ezio'nun soyu oradan başlıyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı