Altcoin nedir?

reddline

Hectopat
Makaleler
18
Merhaba arkadaşlar.
Altcoinleri bayağı duyuyorum. Benim de deneyesim geliyor. İlk öncelikle hangi siteden kullanmalıyım? Nasıl bir yol izleyebilirim?
Kısacası yeni başlayacak birine ne önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
  • “altcoin” terimi Bitcoin’e alternatif herhangi bir kripto para birimini ifade etmek için kullanılır. Örneğin, XRP, Litecoin ve Ether teknik olarak birer “altcoin”dir. Bunu ifade etmiş olmakla birlikte, kripto para oyuncuları genellikle altcoin terimini düşük piyasa değeri olan kripto paraları tanımlamak için kullanırlar.
  • Uygulama olarak Binance kullanmanı tavsiye ederim.

Altcoinler kısaca Bitcoin'in altında bulunan coinler. Bana göre en başarılı coin borsası Binance. Binance kullanmanı öneririm. Tavsiye olarakta kesinlikle kaybedince üzüleceğin miktarlarla girme.
Şimdi bunun mantığı nedir mesala piyasayı takip edip ucuzdan alıp yükselmesini bekleyip satmak mı ? Bukadar kolay değildir galiba.

Şimdi bunun mantığı nedir mesala piyasayı takip edip ucuzdan alıp yükselmesini bekleyip satmak mı ? Bukadar kolay değildir galiba.
Aslında mantık bahsettiğiniz gibi piyasayı öğrendikten sonra artık coinler hakkında tahmin yapabiliyorsunuz. Tavsiyem dediğim gibi ilk başlarda az miktarlarla girmeniz.

Aslında mantık bahsettiğiniz gibi piyasayı öğrendikten sonra artık coinler hakkında tahmin yapabiliyorsunuz. Tavsiyem dediğim gibi ilk başlarda az miktarlarla girmeniz.
Peki bunun hakkında youtube'da bilgilendirici video çeken bildiğiniz birileri var mı ? En azından bilgili bir şekilde azar azar girerim.

Ucuza alıp pahalıya satmak zaten olay. İstersen at bakım seti al, ama yeter ki ucuza al.

Bence fiziksel olarak 2. El al-sat işi daha elle tutulur ve güvenilir.

Kripto para sektörünü Elon Musk abimizin nasıl domine ettigini gördük. Ne adamlar battı.

Merhaba arkadaşlar.
Altcoinleri bayağı duyuyorum. Benim de deneyesim geliyor. İlk öncelikle hangi siteden kullanmalıyım? Nasıl bir yol izleyebilirim?
Kısacası yeni başlayacak birine ne önerirsiniz?

Binance nasıl kullanıldığını öğrenin denemek için ilk başta küçük paralarla girin 100 dolar gibi. Haluk tatar ve coin mühendisi öğrenebileceğin en iyi yerler.

Ucuza alıp pahalıya satmak zaten olay. İstersen at bakım seti al, ama yeter ki ucuza al.

Bence fiziksel olarak 2. el al-sat işi daha elle tutulur ve güvenilir.

Kripto para sektörünü elon musk abimizin nasıl domine ettigini gördük. Ne adamlar battı.

Hacimi küçük paralar domine edilir her kripto para manipüle edilemez.

Şimdi bunun mantığı nedir mesela piyasayı takip edipucuzdan alıp yükselmesini bekleyip satmak mı? Bu kadar kolay değildir galiba.

Bu kadar kolay değil analizler, coin haberleri alım satım, tahtası, stop loss çok fazla etmen var esnaf mantığıyla ucuzdan al pahalıya sat değil olay. Örnek vermek gerekirse chz altcoini Galatasaray ve barceleno gibi taraftar coinlerinin çok alınmasından sonra %1000 arttı 15 dolarlık 280 chz, 100 dolar değerine geldi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı