ALTEC LANSING ALGK8614GW vs. Philips SPK8614

ChappieSs

Hectopat
Daha fazla  
800 TL civari klavye alacağım fakat güzel bulduklarım bunlar. Sizce hangisi almalıyım veya tavsiye ettiğiniz klavyeler var mıdır?
Yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam bende kararsız kaldım 2'si arasında hangisidir sizce.

Hocam ben altec aldım gayet de memnunum bir sıkıntı yok hissiyat gayet iyi ışıklandırma ve ışık seviyesi de gayet güzel parasına göre tek eksiği driver yok harici bir şey göremedim.

Hala kullanıyor musunuz herhangi bir sorun var mı?

Çok severek kullanıyorum hocam herhangi bir sorun yok lakin tek 2 adet kötü yanı var ilk olarak yazılımının olmaması ikinci olarak da tuşlar elinizle sağa sola hareket ettirdiğinizde oynuyor bu çok hatta hiç göze batmıyor bende son zamanlarda fark ettim böyle bir şey olduğunu sanırsam oda ucuzluğundan dolayı oradan kısmışlar ama gayet alınabilecek tavsiye ettiğim bir klavyedir.

Çok severek kullanıyorum hocam herhangi bir sorun yok lakin tek 2 adet kötü yanı var ilk olarak yazılımının olmaması ikinci olarak da tuşlar elinizle sağa sola hareket ettirdiğinizde oynuyor bu çok hatta hiç göze batmıyor bende son zamanlarda fark ettim böyle bir şey olduğunu sanırsam oda ucuzluğundan dolayı oradan kısmışlar ama gayet alınabilecek tavsiye ettiğim bir klavyedir.

Yazılımı vardı yükleyip bakmıştım.

Buradan indirebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı