Altenen sitesi nedir?

Chavox

Centipat
Yer
Turkiye
Arkadaşlar bugün YouTube'da dolaşırken önüme bedava oyun almak diye bir video çıktı, videoya tıkladım ve altenen diye bir sitededen bahsetti. Neyin nesidir bu site diye araştırdım ama yanıt bulamadım forumdaki dostlara soruyorum nedir bu site?

Son düzenleyen: Moderatör:
Altenen kredi kartı(cc) hackerlarının çöp kartları paylaştığı bir platform. 5 bin liralık bir kredi kartı patlatıyorlar. 4 bin liralık harcama yapıp bin lira kaldığında atıyorlar. Böylece herkes havada kapıp sağdan soldan bir şeyler alıyor ve asıl hacker izini kaybettiriyor. Bulaşmanızı tavsiye etmem, her şey üstünüze kalır. Yasal olmadığını söylememe gerek yok diye düşünüyorum.

Bunun dışında çalıntı netflix, spotify, steam vb. hesaplar da kol geziyor.

Son düzenleme:
Altenen kredi kartı(cc) hackerlarının çöp kartları paylaştığı bir platform. 5 bin liralık bir kredi kartı patlatıyorlar. 4 bin liralık harcama yapıp bin lira kaldığında atıyorlar. Böylece herkes havada kapıp sağdan soldan bir şeyler alıyor ve asıl hacker izini kaybettiriyor. Bulaşmanızı tavsiye etmem.

Bunun dışında çalıntı Netflix, Spotify, Steam vb. hesaplar da kol geziyor.

Yani illegal bir yol anladım teşekkürler.

Altenen'de Çoğunlukla Hackerlar CC DUMPLAR. İstediği Kadar Kendi Alışverişini Yapar. Sonrasında Bunları İnsanlar İle Paylaşır. Türkler'de Altenenden CC İle Alışveriş Yapıyor. Fakat Hiçbirini Türk Kartı İle Yapmıyorlar Hepsi Yabancı Bankaların Kredi Kartları. Tabi BU CCler, Öyle Sistem Dizerim, Yok 3090 Alırım Gibi Şeyler Amacında Kullanılır İse Paket Olursun. Tabi Küçük Şeyler Çekilebilir Örneğin. Discord Nitro,Spotify Premium, Netflix, BLUTV, abonelik gibi Ya da Markalarda. Air Jordan, Dior, Gibi Pahalı Markalar İle Kullanılabilir. Tabii ki bunlar Bilgi Amaçlı. Bu Yöntemler Kesinlikle, Hem Yasal Değil, Hemde İllegal.

(Bilgiler Bana Ait Değil Bunu Yapan Anonim Bir Kişiden Aldığım Bilgiler.)

Altenen'de Çoğunlukla Hackerlar CC DUMPLAR. İstediği Kadar Kendi Alışverişini Yapar. Sonrasında Bunları İnsanlar İle Paylaşır. Türkler'de Altenenden CC İle Alışveriş Yapıyor. Fakat Hiçbirini Türk Kartı İle Yapmıyorlar Hepsi Yabancı Bankaların Kredi Kartları. Tabi BU CCler, Öyle Sistem Dizerim, Yok 3090 Alırım Gibi Şeyler Amacında Kullanılır İse Paket Olursun. Tabi Küçük Şeyler Çekilebilir Örneğin. Discord Nitro,Spotify Premium, Netflix, BLUTV, abonelik gibi Ya da Markalarda. Air Jordan, Dior, Gibi Pahalı Markalar İle Kullanılabilir. Tabii ki bunlar Bilgi Amaçlı. Bu Yöntemler Kesinlikle, Hem Yasal Değil, Hemde İllegal.

(Bilgiler Bana Ait Değil Bunu Yapan Anonim Bir Kişiden Aldığım Bilgiler.)
Arkadaşın dediği doğru. Türklerinkini kullansalar zaten ertesi gün evini basarlar. Tabi iyi gizlenmeyi bilmiyor ise.

Geri
Yukarı