Alternatif teknolojik mesleklerde çalışmak

Ozan-Tufan

Kilopat
Makaleler
12
Daha fazla  
Arkadaşlar, Üniversite'de İngilizce bölümünde okuyorum. Bu yıl bölüm brincisi oldum ve üst seviye İngilizcem var doğal olarak. Daha önce farklı dil kurslarında İngilizce öğretmenliği falan da yaptım. Fakat fark ettim ki öğretmenlik falan bana göre değil. Teknolojiye olan yüksek ilgimden dolayı alternatif mesleklere yönelmeyi düşünüyorum. Düşük maaş kazanmadan yapabileceğim işler neler olabilir? Mesela Samsung, Asus, Microsoft ve buna benzer firmalarda çalışabilmek istiyorum. @Recep Baltaş @Ali Güngör @er36po @Neşeli Enginar

@Akif Peköz

TOEFL, IELTS sınavlarına gidip, AB üniversitelerine başvurmanı öneririm. Aynı zamanda Canada'da ki üniversitelere mail yoluyla ulaşıp, sana burs verebilirler mi bir sor derim. TOEFL sınavıyla bile burslu üniversite okuyabiliyorsun. İngilizcem zaten üst seviye diyorsun. Ne duruyorsun o zaman :D TOEFL ve IELTS'e koş.

Arkadaşlar, Üniversite'de İngilizce bölümünde okuyorum. Bu yıl bölüm brincisi oldum ve üst seviye İngilizcem var doğal olarak. Daha önce farklı dil kurslarında İngilizce öğretmenliği falan da yaptım. Fakat fark ettim ki öğretmenlik falan bana göre değil. Teknolojiye olan yüksek ilgimden dolayı alternatif mesleklere yönelmeyi düşünüyorum. Düşük maaş kazanmadan yapabileceğim işler neler olabilir? Mesela Samsung, Asus, Microsoft ve buna benzer firmalarda çalışabilmek istiyorum. @Recep Baltaş @Ali Güngör @er36po @Neşeli Enginar

@Akif Peköz
***** çeviri işinde acayip para var. Arkadaşım bir ara aylık 2000 alıyordu.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı