Alternatif video düzenleme uygulamaları

kebab man

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Yaklaşık 1 aydır YouTube ile ilgili araştırma yapıyorum ve kafamda kurmak istediğim kanalla ilgili birçok fikir oluştu. Bu fikirleri çekmeden önce acaba Adobe PremierePro ve AfterEffects bilgisayarımda nasıl performans gösterecek diye deneme sürümlerini kullandım lakin bilgisayarım yeterli olmadığı için hem uzun render süreleri hem de donmalar ile karşılaştım. Alta yazacağım sistem özelliklerime göre ses, görüntü, ufak efektler, renk ve geçişler yapabileceğim programlar önerir misiniz?

• i3 6098P işlemci.
  • MSI B150M Bazooka anakart.
  • 8 GB 2133 MHz RAM
  • 2 GB ROG STRIX GTX 950
  • 240 ve 120GB SATA SSD 7200 RPM HDD

Render alacağın videoları SSD'ye atabilirsin ek olarak RAM yükseltmesi yapabilirsin. Kullancağın programa göre CUDA veya grafik hızlandırmayı açmayı bul. Bu seni bayağı bir rahatlatacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sırf video edit için size Hackintosh+iMovie’yi önerebilirim. Sisteminiz uyumlu.
Evet sadece video edit yapacağım eğer dediğiniz gibi Hackintosh kurarsam bütün donanım ve driverler sorunsuz çalışır mı onu bilmiyorum ama. Ve bu iMovie Adobe uygulamaları kadar sisteme ihtiyaç duymuyor mu ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı