AltF4 Game Güvenilir mi?

Site gayet güvenilir, far cry 5 steamde 77 tl iken altf4game den 55 tl ye aldım gayet iyi bir alışveriş oldu teşekkürler (gift sistemi için indişelenmeyin gayet basit çalışıyor: site steam profilinizin linkini istiyor, ardından sizi arkadaş ekliyor, arkadaşlığı kabul ediyorsunuz, sonra hediyeyi yolluyor, hediyeyi kabul ediyorsunuz. Artık oyun sizin indirip oynayabilirsiniz)

Arkadaşlar sitenin ismini başlıkta verdim güvenilir midir? PUBG 40TL oldukça cazip geldi.

hocam az EVVEL SİPARİŞİ tamamladım canlı SOHBETTE ki eren die bi arkadaş gayet seri bir şekilde cevap yazıyor ve yardımcı oluyor her bilemediğim saçma basit konu olsa bile.. GÜVENİLİR BİR SİTE BELKİ CEVAP GEÇ oldu ama sonralarda OKUYACAK kişilere mercek olur umarım iyi alışverişler

siteden ben de alışveriş yapmıştım, tüm steam oyunlarında %30 indirim var. Sitede olmayan bir oyunu almak isterseniz de canlı desteğe söylüyorsunuz ve hemen ekliyorlar.

Tavsiye ederim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı