AltF4 Game Güvenilir mi?

ödemeleriniz diğer tüm epin firmaları gibi gpay güvencesinde. yasal olarak gpay'de şirket bilgierinizi, ofisinizi, adresinizi, evraklarınızı, vergi levhası gibi yasal gereklilikleri doğrulatmadan bu sektörde yer almak mümkün olmuyor.

sektörde yeniyiz ve minimum kar ile işlem yapmaya çalışıyoruz

donanımhaber'de açılmış bir konumuz var. memnun olan, bir anda hızlı işlem yapıp sonuç alan kullanıcılar var. tabi teknik problem anında siteye çamur atmayı kendinde hak gören kullanıcılar da var.
Altf4game.com Tüm Steam Oyunlarında %30 İndirim | Bf 5 229 | Wow Prepaid 109 Tl - Azeroth 155 Tl » Sayfa 1 - 2

26a1.png

Bence güvenli.

Siteden kesinlikle alma zaten ürünü gift olarak veriyorlarmış tasarımds cok dandik gift olarak alma cd key olarak başka sitelerden al.

Gamesatis'da 49,59TL İninal'den 10TL kampanyası var her türlü 40TL harcayacağım. Gamesatis en azından güvenilir ordan alayım. Ama şans vermek lazım aslında AltF4Game'e gördüğüm en ucuz oyunlar burda.

Ben de WoW oyun süresi alacaktım çok daha ucuz muadil sitelere göre diye, araştırdım yeni açılmış bir site. Sitenin arayüzünden tasarımından vs şüphelendim ama 5 dakikada kodu teslim ettiler. Oyun falan da alayım dedim ama başka oyun oynamıyorum, PUBG ucuz, alırsam belki bir onu alırım. Bence böylesi yeni sitelere bir şans verin derim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı