Altın Çocuk dizisi nasıl?

Ahh... anlamıyorum neden her geçen gün böyle diziler çıkmaya devam ediyor? Gerçekten kimsenin anlayacak zekası yok sanırım; toplum, bir ülkedeki en önemli şeylerden biridir. Toplumu yönetirsen ülkeyide yönetirsin, kural basittir. Sen gidip her dizide kadını ezme, vahşet, kan, küfür, pis ve illegal şeyleri legalmiş gibi gösterirsen tabii ki ülke toparlanamaz. Sonra neden genç mucitler türkiyeden kaçıyorlar..
Ah bu ülke neler görmedi.. çukur dizisini izleyip gaza gelince çocuklarının önünda sandalye bıçaklayanı mı dersin, kızılcık şerbetinde karısını gelininin teyzesiyle aldatıp sonra pişman olup sonra tekrar aldatanmı dersin, yasak elma'nın ismi yeter zaten.
Bu konuya girerken ümitlerim bir nebzede olsa vardı, Altın Çocuk.. ismi hoş, güzel bir şeye benziyordu. Keşke fragmanı hiç izlemeseydim, kanım dondu resmen.
Türk milleti bu dünyada ki elindeki güce rağmen onu kullanmadığı için en ahmak millet olabilir. Neden mi;

-Bilgi programları yerine Çukur, Altın Çocuk gibi dizileri izledim, akşam 8'de haberlerde kadın cinayeti görünce "Puh allah sizin cezanızı versin" dedim yattım uyudum ve vicdanım tertemiz, neden kötü hissedeyim?
Bu okuduğunuz şey, tamamen "normal" her evde olan bir anne, baba ve ya çocuktan bizzat alınmış sözlerdir.

Başka bir neden;
-Ekonomiyi mahvettim, uludağ gibi önemli türkiye ye ait yerleri para için sattım, çıkarlarım için afganları, suriyelileri ülkeme aldım.
-peki din?
-namaz kılıyorum.
-Tamam oylar sana başkan.
İşte türkiye bu. Gerçekten bu jenerasyon vasatın ötesi, sonumuz hiç hayırlı olmayacak gibime geliyor.
Ve son olarak, sizden tek bir ricam var;
böyle abuk subuk diziler izliyerek onlara destek olmayın. Ve attığım videoyu izleyerek kendinize şunu diyin:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Saygılar.
@nemo Biraz fazla abartmışım son kısımda orayı boşverin. :D

Sanattan anlamayan sokaktan bulunan adamlar ile beraber çekilmiş bomboş bir film.
Anladığım kadarıyla bu sefer eğitimli oyuncularda getirilmiş Poyraz Karayel, Arka Sokaklar, Kuruluş Osman, Atiye ve Mucize Aynalar dizilerinde veya filmlerinde rol almış kişiler bulunuyor.

Geri
Yukarı