Altın hesabı açmak şu an mantıklı mı?

Uzumaki Naruto

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar altın olayından çok fazla anlayan biri değilim elimizde bir miktar para var şuan altın yapmak mantıklı mı? Piyasa anlık aşırı yükseldi bir kaç gün önceki haline gelir mi ona göre acele etmeyim.
Hangi bankayı tavsiye edersiniz?

Altın her zaman kazandırır. Yaşadığımız durumdaki tek fark önceden uzun vadede kazandırırken şu an kısa vadede kazandırıyor. Kısa vadeli düşünüyorsanız şu an döviz tavsiye ederim yarın Euro 9 civarına ulaşacak. Ama uzun vadede istiyorsanız alın altın hiçbir zaman zarar ettirmez.

Arkadaşlar altın olayından çok fazla anlayan biri değilim elimizde bir miktar para var şuan altın yapmak mantıklı mı? Piyasa anlık aşırı yükseldi bir kaç gün önceki haline gelir mi ona göre acele etmeyim.
Hangi bankayı tavsiye edersiniz?
1-2 aya düzenleme getirirler diye düşünüyorum ama o zamana kadar kar edebilirsin belki

Altın her zaman kazandırır. Yaşadığımız durumdaki tek fark önceden uzun vadede kazandırırken şu an kısa vadede kazandırıyor. Kısa vadeli düşünüyorsanız şu an döviz tavsiye ederim yarın Euro 9 civarına ulaşacak. Ama uzun vadede istiyorsanız alın altın hiçbir zaman zarar ettirmez.
1-2 aya düzenleme getirirler diye düşünüyorum ama o zamana kadar kar edebilirsin belki
Amaç kar etmek değil yaza doğru bozduracağım. Maksat zarar etmemek. Piyasa anlık aşırı yükseldiği için bir kaç gün önceki haline belki gelir. Ona göre o zaman alırım. Zaten pek anlamadığım için konu açmak istedim.

Amaç kar etmek değil yaza doğru bozduracağım. Maksat zarar etmemek. Piyasa anlık aşırı yükseldiği için birkaç gün önceki haline belki gelir. Ona göre o zaman alırım. Zaten pek anlamadığım için konu açmak istedim.

1 Senede neler değişir neler ne fiyatlara gelir altın. Bu ülkede neye düzenleme gelmişte altına gelecek al zarar etmezsin.

1 Senede neler değişir neler ne fiyatlara gelir altın. Bu ülkede neye düzenleme gelmişte altına gelecek al zarar etmezsin.
Şöyle ki dolar 7.24 olduğunda tekrar yedinin altına indi belki öyle olabilir diye düşünüyorum öyle olursa alırım zarar etmem. Yani demek istediğim piyasanın anlık aşırı yükselmesi kısa vadede düşer mi gibisi. Ben de o zaman alırım mantığı. Tabi belki asla inmeyebilir işte bu konulardan pek anlamadığım için konu açtım.

Şöyle ki dolar 7.24 olduğunda tekrar yedinin altına indi belki öyle olabilir diye düşünüyorum öyle olursa alırım zarar etmem. Yani demek istediğim piyasanın anlık aşırı yükselmesi kısa vadede düşer mi gibisi. Bende o zaman alırım mantığı. Tabi belki asla inmeyebilir işte bu konulardan pek anlamadığım için konu açtım.

7'Lere çıkmadan önce de 6'lara çıkıp 5.5'lara inmişti ondan önce de yine aynı senaryo. Yani dolar seviyesi 7.8-8 civarı bir tıkanma gösterir. Düşeceğide maksimum 7.3-7.5 seviyeleri olur o da eğer düşerse. Ne alırsan al zarar etmezsin.

Ailecek toplu paraya ne zaman sahip olursak olalım her zaman altına yatırdık. Hiç zarar etmedik diyebilirim Dolar ve Euro önermem piyasada belirsizlik durumu hakim.

Geri
Yukarı