Altın hesabı açmak şu an mantıklı mı?

Bir şey yükselirken alınmaz, düşerken de satılmaz. Şimdi alacaksanız o altınları yaklaşık 1 sene unutmanız lazım ileride gelecek düşüş ve sonraki geri yükselişler için.
Türkiye'de geçerli değil bu. Türkiye'de yükseliş durmuyor hiçbir zaman. Treni kaçırdığınla kalırsın.

Türkiye'de geçerli değil bu. Türkiye'de yükseliş durmuyor hiçbir zaman. Treni kaçırdığınla kalırsın.

Almak için şu anki düşüşün beklenmesini söylemek istemiştim o gün. Eğer konu sahibi açmak isterse şu an için daha mantıklı, güzel bir düşüş trendi var tam almalık. 😌

Not: Bu arada senin yeni 5500 XT ne oldu? Eski konunu güncellememişsin merak ettim. İlk kartın ayıplı çıkması kötü olmuş.

Son düzenleme:
Bugün satın alım imkanı sağlayacak seviyelere düştü doğrudur :) Alabilen varsa alsın. 470 de yatırım yapmak isteyen gönül rahatlığıyla alabilir bence.

Kart konusunu buradan okuyabilirsin :)

Yanlış. Yükseliş Türkiye'de değil, hiçbir yerde durmuyor. Grafik bırakıyorum, altının tüm dünyadaki fiyatı.
Yalnız 2012'de pik yapmış. Sonra düşmüş. Şimdi yine pik yaptı.

20 yıl önce 1 gram altın tüm dünyada, 7 dolar civarı. Bugün 1 gram altın 59 dolar civarı.
Bu balon da olabilir yani. 100 dolarlara çıkacağının veya burada kalacağının garantisi yok.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı