Altınordu altyapı seçmelerine nasıl ve ne şekilde girilir?

eqe

Zeptopat
Daha fazla  
Bilen birisi cevaplayabilir mi altinordu altyapisina nasıl ne sekilde girilir? 14 yasindayim kasımda 15 olacağım yani yeni sezonda U16 olacağım. altinordunun beni begenmesi mi lazim yoksa secmelerine gidip seni deniyorlar mi? begenmesi gerekiyorsa nasıl begenecek? ben Adana'dayim orta düzeyli cok bilinmeyen bir takimdayim. Adana veya ads altyapisini denemeden önce Altinordu'yu deneyeceğim Altay'i da oyle gerekirse ailemden uzak kalirim ama yaparim bir sekilde. bilen gidip ogrenen birisi yazabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu Altınordu belirler. Seçme yapacaksa belli tarih aralığı verirler, kaydını oluşturur sonra denemelere girersin. Sonrasında seni beğenirlerse altyapılarına alacaklar. Altınordu gibi bir takımın başvuru yapanı kulübe alacaklarını düşünmüyorum. Gidip soruşturman daha sağlıklı olacaktır.

Maalesef torpilsiz bir yerlere gelmek çok çok zor ancak kulüpten kulübe değişiklik olur tabi ki.

Bunu Altınordu belirler. Seçme yapacaksa belli tarih aralığı verirler, kaydını oluşturur sonra denemelere girersin. Sonrasında seni beğenirlerse altyapılarına alacaklar. Altınordu gibi bir takımın başvuru yapanı kulübe alacaklarını düşünmüyorum. Gidip soruşturman daha sağlıklı olacaktır.

Maalesef torpilsiz bir yerlere gelmek çok çok zor ancak kulüpten kulübe değişiklik olur tabi ki.
haklisin sagol birsey daha soracaktimda gunluk kac antrenman yapmaliyim elinde program varmi
İlk önce kendinizi yerel bölgenizde kanıtlayın. Zaten iyi oyuncuları kaçırmıyorlar.
zaten bizim kulübu cok kisi izlemeye geliyor ama altinordunun izledigini duymadim galatasaray bile geliyor ama altinordu altayin izledigini gormedim ornek veriyorum ben kanitladim begenildim bi takima transfer olucam benim iyi oldugumu vs beni nereden takip edebilirler

@eqe Bunu sen belirlemelisin. Kendini eksik gördüğün noktalarda extra çalışmalar yapacaksın. Kondisyonunu vs. korumak istiyorsan haftada her gün veya 5/6 gün koşu + toplu/topsuz çalışmalar yapabilirsin. Elimde maalesef program yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı