Çözüldü "Altruistic" virüsü nasıl temizlenir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Merhaba, ben After Effects indiricektim yanlışlıkla hani boyle installeri acarsiniz sonra size program sunar mesela ilk once McAfee soyler carpiya bassaniz bile yukler ben o hataya dustum. Daha PC yeniydi sonra hemen Avast'ı indirdim ve kaldır bölümünden hepsini kaldirmaya calistim Avast da yardim ederek virüslü dosyalari karantinaya aldi iste hepsini temizledim derken bu program kalmisti Görev Yöneticisi dosyalar falan hiçbir yerde yoktu sadece kaldır bölümünde vardi kaldir dedigimde de fotodaki gibi bir hata verdi. Avast'la tam tarama yaptim cikmadi korkuyorum silinmedi diye ne yapmam?

Dosya Ekleri

• 20220917_094815.jpg
    20220917_094815.jpg
    142,6 KB · Görüntüleme: 400
  • 20220917_094714.jpg
    20220917_094714.jpg
    95,5 KB · Görüntüleme: 355
Son düzenleyen: Moderatör:
Revo Uninstaller kaldır bölümünden kalıntısız kaldırabilir.

Avast hepsini bulamayabiliyor. Revo Uninstaller ile programı kaldırın. Bir de Malwarebytes ile sistemi taratın.
çok teşekkür ederim şimdi dediklerinizi yapıcağım size geri dönüş vereceğim çok saolun

Avast hepsini bulamayabiliyor. Revo Uninstaller ile programı kaldırın. Bir de Malwarebytes ile sistemi taratın.
4 tane dosya cikti

çok teşekkür ederim şimdi dediklerinizi yapıcağım size geri dönüş vereceğim çok saolun

4 tane dosya cikti
karantinada tuttum temizledim

4 tane dosya cikti

tum dosyalarini temizledim

ya revi uninstaller de kaldir diyince programin kaldirma exe si bulunamadi diyo ondanda yapilmiyor lütfen yardim edin

Dosya Ekleri

• 20220917_111848.jpg
    20220917_111848.jpg
    305,5 KB · Görüntüleme: 115
Son düzenleme:

4 tane dosya cikti

tum dosyalarini temizledim

ya revi uninstaller de kaldir diyince programin kaldirma exe si bulunamadi diyo ondanda yapilmiyor lütfen yardim edin
Masaüstünde simgesi var mı uygulamanın?

@umursamazvalorant Windows tarafından bug olmuş olabilir, normalde Revo Uninstaller'in kaldırması lazımdı kaldırma Exe'si bulunamadı demesine rağmen.

@umursamazvalorant Windows tarafından bug olmuş olabilir, normalde Revo Uninstaller'in kaldırması lazımdı kaldırma Exe'si bulunamadı demesine rağmen.

Evet ya bilmiyorum, sence kalkışmış mıdır? Oyunda da fanlar normale göre biraz fazla calisiyor FPS'de sıkıntı yok ve Görev Yöneticisi'nde de gözükmüyor. Bilmiyorum, yardim eder misin ya?

Masaüstünde simgesi var mı uygulamanın?

Yok, bir de cevap ver lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet ya bilmiyorum, sence kalkışmış mıdır? Oyunda da fanlar normale göre biraz fazla calisiyor FPS'de sıkıntı yok ve Görev Yöneticisi'nde de gözükmüyor. Bilmiyorum, yardim eder misin ya?

Yok, bir de cevap ver lütfen.
Görev yöneticisinde RAM ve işlemci kullanımı anormal değilse bir sıkıntı yoktur. Malwarebytes temizlemiştir.

Kanka cevap verirsen cok sevinirim pls cevap ver.

Görev yöneticisinde RAM ve işlemci kullanımı anormal değilse bir sıkıntı yoktur. Malwarebytes temizlemiştir.

Kanka herhangi bir sıkıntı yok ama oyuna girdiğimde mesela Valorant girdim 2 saat önce normale göre fan biraz daha fazla çalıştı artik bir şey kalmamıştır degil mi? Sana fotoğraflarını atarım Bu arada teşekkür ederim ilgilendiğin için <3

Yeni konular

Geri
Yukarı