Altyapı 1275 metre VDSL alabilir miyim?

STEPHeNTY

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, ben ADSL kullanıyorum ADSL saha dolabı gitti. VDSL tip-7 kabin kondu fakat ADSL kullanıyorum. VDSL altyapı yok diyorlar bu sitede sorguladığımda port yok diyor ama bence yanlış port vardır. Kısacası VDSL geçebilir miyim?

port yok.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ben ADSL kullanıyorum ADSL saha dolabı gitti. VDSL tip-7 kabin kondu fakat ADSL kullanıyorum. VDSL altyapı yok diyorlar bu sitede sorguladığımda port yok diyor ama bence yanlış port vardır. Kısacası VDSL geçebilir miyim?

Eki Görüntüle 1673787

Port yok diyor geçemezsiniz hocam.

Eki Görüntüle 1673787

Bu mesafede VDSL'ya da ADSL fak etmez hocam hız aynı olur.

Başka bir sitede var dedide.

Eki Görüntüle 1673815

Bir ara şöyle bir mesaj geldi.

Degerli musterimiz, 8844343257 No'lu internet hizmetiniz icin, 7.2.2023 - 7.2.2023 tarih araligindaki 01:00:00 - 06:00:00 saatleri arasinda yapilmasi planlanan iyilestirme calismasi iptal edilmistir. B001.

Tekrar tekrar talep yapın.
Mümkün ise bağlı olduğunuz Telekom müdürlüğüne gidip pislik yapın bağırın çağırın.
Sert çıkışın Telekom ancak bu dilden anlayan bir kurum.

Denedim aslında beyefendi kurumsal müşteri falan dedi paketledi yani.

Facebook'tan TurkNet'e yazın bölgeniz için planlanan bir altyapı çlışması var mı?
Bir sene öncesine kadar seninle aynı durumda idim.
32'in üzerini vermiyorlardı.
Telekom hala vermiyor.
TurkNet'e sordum iki aya içerisinde bölgenizde gigfiber planlaması var dediler hakikaten ocak 2022 de GigaFiber geldi.
Şu anda 1000/1000 kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı