Altyapı ADSL mi VDSL mi nasıl öğrenilir?

ADSL değil VDSL kullanıyor. Yani tek yapması gereken daha yüksek hızlı pakete geçmesi. Hali hazırda port sorunu yaşamayacak.
Ama neden Turknet ve Turktelekom ADSL gösteriyor anlamadım. Acaba dışarıdan taşınacak biri gibi beni düşünüp sadece ellerinde ADSL portu oldukları için mi?
Edit:
Modeminizin DSL Işığı yeşil yanıyorsa ADSL, Turuncu yanıyorsa VDSL hatta çalıştığını ifade eder.
-Zyxel internet sitesi
Bu bilgiye göre hali hazırda VDSL kullanıyorum o zaman direkt olarak daha iyi bir pakete geçebilirim modemi değiştireceğim zaman.

Ama neden Turknet ve Turktelekom ADSL gösteriyor anlamadım. Acaba dışarıdan taşınacak biri gibi beni düşünüp sadece ellerinde ADSL portu oldukları için mi?
Edit:

Bu bilgiye göre hali hazırda VDSL kullanıyorum o zaman direkt olarak daha iyi bir pakete geçebilirim modemi değiştireceğim zaman.
Hocam VDSL portu dolmuş. Ondan dolayı ADSL gözüküyor. Siz geçmek istediğinizde VDSL üzerinden geçeceksiniz hattınızı kapattırmadan. Yani bir sıkıntı olmayacak. VDSL kullanacaksınız yani.

Size daha kolay yol söylüyorum. Modem arayüzüne girip kontrol edin. Genellikle 192.168.1.1 adresini arama motorunun adres çubuğuna girerek ulaşabilirsiniz.

Altyapınızın yazacağını sanmıyorum ama şu an ne kullandığınız yazar.

Yeni konular

Geri
Yukarı