Altyapı başvurusu yapmak

• Konuyu başlatan ProGG
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 1B
Cidden mi? Peki BTK'ya kayıt bırakmam benim için daha mı iyi olur?
Bilgi almak adına kayıt açtırmanız bana göre elbette daha iyi olacaktır. Ayrıca altyapı süreleri bölgeden bölgeye değişiyor. Bazı bölgelerde uzun sürerken bazıların da ise bu süre daha kısa olabiliyor. Benim kullandığım alt yapı yenilenirken ne zaman aktif olacağını sormak için BTK'ya kayıt açtım. Ortalama 3 gün içerisinde Türktelekom dönüş yaparak tarih verdi ve gerçekten de o tarihe yakın altyapı aktif oldu. Kayıt açarken detay verirseniz net bir cevap almanızın daha mümkün olacağını düşünüyorum.

Son düzenleme:
Bilgi almak adına kayıt açtırmanız bana göre elbette daha iyi olacaktır. Ayrıca altyapı süreleri bölgeden bölgeye değişiyor. Bazı bölgelerde uzun sürerken bazıların da ise bu süre daha kısa olabiliyor. Benim kullandığım alt yapı yenilerken ne zaman aktif olacağını sormak için BTK'ya kayıt açtım. Ortalama 3 gün içerisinde Türktelekom dönüş yaparak tarih verdi ve gerçekten de o tarihe yakın altyapı aktif oldu. Kayıt açarken detay verirseniz net bir cevap almanızın daha mümkün olacağını düşünüyorum.
Peki çok saolun. 😍

Yeni konular

Geri
Yukarı