Altyapı çekilmesi için nereye başvurulur?

Evet yeni, aslında dörtyol un en iyi yeri diyebilirim size ama maalesef altyapı yok. Sibanet Air fiber alırsam yağmur yağdığında internetim de kopma olur mu?

Kuzen kullanıyor 2 yıldır hiç olmamasından iyidir diyor. Hava kötü olunca hızda biraz düşme oluyor. Ama bu düşme Sibanet anteninin uzaklığıyla da alakalı biraz.

Yarında yazmazsa burda belirtirsiniz neden dönmediğine bakarız.
Türk telekom beni aradı ve adresimi aldı. Umarım güzel şeyler olur.
Kuzen kullanıyor 2 yıldır hiç olmamasından iyidir diyor. Hava kötü olunca hızda biraz düşme oluyor. Ama bu düşme Sibanet anteninin uzaklığıyla da alakalı biraz.
Bugün başvuruyu yaptım pazartesi geleceklermiş bakalım nasıl olacak.

Türktelekom sizi aradıysa en geç 1 hafta içerisinde ekipler gelir hallederler diye düşünüyorum.
İnşallah gelir gelmez geçerim. Parasını vererek bile 12mbps den fazla alamıyorum.
Büyük ihtimal VDSL gelir diye düşünüyorum.
O gelse 10 gün şükür ederim. Airfiber saçmalığına katlanmak istemiyorum.
Bugün Türk Telekom tekrar aradı, burası için antlaşma yapılmış 2020 içinde altyapı gelecekmiş ama ne zaman olduğu hakkında bilgi veremiyorlarmiş.
Büyük ihtimal VDSL gelir diye düşünüyorum.
Şuan sorgulama yaptığımda ADSL 9 mbs gözüküyor çalışmada olmadı burada yerin altından gizlice mi getirdiler acaba.

Son düzenleme:
Ben TürkNet kullanıyorum olduğum yerde altyapı var. Sibanet fena değil sadece hava çok bozarsa biraz kötüleşiyor. Ping ise biraz yüksek ama kabul edilebilir yine de.

TürkNet'de kullananıyorum aradım sizin bölgeniz Türk Telekom fiber altyapısı var size hizmet veremiyoruz dediler bizim evde fiber yok dedim hatta 3 gün önce sorguladım TürkNet'in sitesinden 16Mbps hız ile alabilirsiniz diyordu. Artık bölgede çalışma var diyor.

TürkNet'de kullananıyorum aradım sizin bölgeniz Türk Telekom fiber altyapısı var size hizmet veremiyoruz dediler bizim evde fiber yok dedim hatta 3 gün önce sorguladım TürkNet'in sitesinden 16Mbps hız ile alabilirsiniz diyordu. Artık bölgede çalışma var diyor.

Benim buraya 2 ay önce fiber geldi ama ben TürkNet'ten internet alabiliyorum garip bir durum.

Geri
Yukarı