Altyapı en fazla kaç Mbps destekliyor?

|-Hakan-|

Hectopat
Soru başlıkta. Altyapım elverişli mi?
Not: Bundan önce bir konu daha açmıştım(7-8 ay önce) yarın babamla paket değişikliği yapacağız.
Not 2: Eski açtığım konuda indirme hızım 16Mbps'ye sabit iken 20.8 margin değerine sahipmiş.

resim_2021-08-05_172824.png

Alt yapı konusu için ISS firmasının "Müşteri Hizmetlerini" arayıp konuşabilirsiniz. Firma altyapılarını oradan kontrol etmektedir.

25 Mbps indirme, 1,2 Mbps yükleme. Daha doğru sonuç için altyapı sorgulaması yapın.

Altyapı sorgulaması yapamıyorum maalesef port yok uyarısını vermekte.

Altyapı konusu için ISS firmasının "müşteri hizmetlerini" arayıp konuşabilirsiniz. Firma altyapılarını oradan kontrol etmektedir.

Yarın arayıp yükseltme yapacağız zaten sadece bir tahmin alabilmek için konuyu oluşturdum.

Yarın arayıp yükseltme yapacağız zaten sadece bir tahmin alabilmek için konuyu oluşturdum.
Yükseltmek istediğiniz zaman zaten size altyapınınız destekleyip desteklemediklerini söyleyecekler, isterseniz şimdi arayıp bile sorabilirsiniz. Yükseltmeyi de yarın yaparsınız, eğer altyapı elverişliyse.

Şu anda ADSL kullanıyorsun maksimum alabileceğin değerler bunlar bu şekilde. Hattını önce VDSL'e taşıman gerekiyor. Tahminimce Türk Telekom kullanıyorsun müşteri hizmetleri ile konuşup hattını VDSL'e çevir altyapı sorgulama sitelerinde de ne kadar hız alacağın yazıyordur zaten.

Şu anda ADSL kullanıyorsun maksimum alabileceğin değerler bunlar bu şekilde. Hattını önce VDSL'e taşıman gerekiyor. Tahminimce Türk Telekom kullanıyorsun müşteri hizmetleri ile konuşup hattını VDSL'e çevir altyapı sorgulama sitelerinde de ne kadar hız alacağın yazıyordur zaten.

TurkNet kullanmaktayım.
Hocam kendi internetinizi iptal ettiğinizde port açılır. VDSL2 altyapıda bu hızı destekliyor.

Şöyle bir durum olmaz mı hocam bu sefer ben Port'u kapattım port açılmasını bekleyen başka kullanıcı benim portumu alırsa bu sefer ben internetsiz kalacağım?

Geri
Yukarı