Altyapı hızım kaç olabilir?

Hocam yeni sekmede adres çubuğuna 192.168.1.1 veya 192.168.1.2 gireceksiniz bu numaraları, hangisinde modem ara yüzünüze erişirseniz orada kullanıcı adı ve şifre girip açılan sayfayı biraz kurcalayarak "xDSL istatisikleri" şeklinde bir sekme olmalı, orada bulunan bilgileri burada paylaşırsanız birkaç şey daha söyleyebiliriz.

Genelde ikisi de admin oluyor bir deneyin.

Maalesef olmadı.

Merak ettim. Netspeed, en yüksek tarifesi 75mps olduğu için mi bana 75mbps alabilirsin diyor ? Çünkü genelde 120-130mbps aralığında bir internetim var bazen 150'ye bile yaklaştığı oluyor.

Simdi ben sorguladim da 100/8 Mbps yaziyor 2. attiginiz site dogru sonuc veriyor mudur sizce? Guvenilir mi?
Bilmem, baya abonesi olan ve insanların tavsiye ettiği bir internet servis sağlayıcısı. Ayrıca ben de kullanıyorum. Sizce güvenilir midir?
Çok sevindim yarın yükselteceğim internet hızını 100Mbps alacağım.

O değil şifre ve kullanıcı adı yerine.
Size tavsiyem, öncelikle hat değerlerinize göre hızınızı yükseltmenizdir. 75 Mbps en ideal pakettir sizin için.
Merak ettim. Netspeed, en yüksek tarifesi 75mps olduğu için mi bana 75mbps alabilirsin diyor ? Çünkü genelde 120-130mbps aralığında bir internetim var bazen 150'ye bile yaklaştığı oluyor.
Millenicom, TürkNet ve extranet üzerinden sorgulatmanız daha sağlıklı olacak ancak, 75 Mbps'dan daha fazla değerler gösteriyor NetSpeed.

Dosya Ekleri

• amamam.png
    amamam.png
    54,7 KB · Görüntüleme: 25

Geri
Yukarı