Altyapı olmayan binada Superbox kullanmak mantıklı mı?

• Konuyu başlatan 202
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 378

202

Kilopat
Makaleler
3
Birkaç özel neden ve evimizin deprem yüzünden hasar alması nedeniyle Adana'dan Ankara'ya taşınacağız ama yeni evimizin olduğu sitede altyapı olmadığını ögrendim. Altyapı olmayan bir binalarda SuperBox gibi cihazlar kullanılıyormuş ama hem hız olarak hem fiyat olarak kotu olduklarını gördüm. Internet benim için hem hız hem kota olarak çok önemli. Ankara'daki yeni evimiz müstakil. Sitede oturan diğer insanlar altyapı için başvuru yaptıklarını söylediler.
SuperBox nasıldır ve alternatifleri var mı?
Altyapı sureci nasıl olacak? Ne kadar sürecek? Hızlandırmak için yapabileceğim bir şey var mı?

Kendim zamanında İstanbul avcılar bölgesinde Superbox kullandım indirme oranları saatden saate değişiyordu ama en büyük sorunu ping problemi aşırı derecede ping oluyor.

Fiyat nasildi hocam? Aldiginiz en yuksek hiz ne kadardi?

En fazla gece saatlerinde hızlı oluyordu 80 Mbps gördüğüm bile oldu, ama o F/P ürün değil sabah saatlerinde 20-15 Mbps civarına düşüyor, onun yerine gidip altyapı başvuru yapmak daha mantıklı ben yapmıştım, 1 ay içinde geldiler.

En fazla gece saatlerinde hızlı oluyordu 80 Mbps gördüğüm bile oldu, ama o F/P ürün değil sabah saatlerinde 20-15 Mbps civarına düşüyor, onun yerine gidip altyapı başvuru yapmak daha mantıklı ben yapmıştım, 1 ay içinde geldiler.
Hocam sitedeki diger insanlar imza toplayip altyapi basvurusu yaptiklarini soylediler ama biraz sehir disi bir yer oldugundan gelmesi zaman alir diye dusunuyorum. Fiyatlari gercekten pahaliydi. Tesekkurler.

Geri
Yukarı