Altyapı olmayan yerde daha hızlı internet alınabilir mi?

Kerem.01990

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle selam, bulunduğum bölgede internet altyapısı yok bu yuzden Ethernet ile Max 10 download 0.5 upload alıyorum ve bu yetmiyor. Öncelikle CS ve Valorant gibi oyunlarda çok sıkıntı yaşıyorum, bunu yükseltmenin bir yolu var mı? Router falan alsam düzelir mi yani en azından oyunlarda düzgün sabit bir ping almama yarar mı?

Modemle aramda 10-15 metre var.

Dosya Ekleri

• resim_2024-04-15_200849257.png
    resim_2024-04-15_200849257.png
    11,6 KB · Görüntüleme: 52
Öncelikle selam, bulunduğum bölgede internet altyapısı yok bu yuzden Ethernet ile Max 10 download 0.5 upload alıyorum ve bu yetmiyor. Öncelikle CS ve Valorant gibi oyunlarda çok sıkıntı yaşıyorum, bunu yükseltmenin bir yolu var mı? Router falan alsam düzelir mi yani en azından oyunlarda düzgün sabit bir ping almama yarar mı?

Modemle aramda 10-15 metre var.
Genelde Turk Telekom altyapısı olur heryerde. TurkNet'in sitesinden altyapını sorgulatır mısın? Ekran resmini alıp buraya at.

Çok defa bakmıştım ama buyurun.
O zaman sizin orada maalesef VDSL altyapı dahi yok. Yaşadığınız yerde ki internet sağlayıcılarından birisini bağlatın. Birde ne kadar iyi internet olursa olsun ping ile internet hızı birbirinden bağımsızdır.

O zaman sizin orada maalesef VDSL altyapı dahi yok. Yaşadığınız yerde ki internet sağlayıcılarından birisini bağlatın. Bir de ne kadar iyi internet olursa olsun ping ile internet hızı birbirinden bağımsızdır.

Yani internet hakkında yapabileceğimiz hiçbir şey yok mu?

Geri
Yukarı