Altyapı olmayan yerde daha hızlı internet alınabilir mi?

Dosya Ekleri

• IMG-20240415-WA0010.jpg
    IMG-20240415-WA0010.jpg
    75,2 KB · Görüntüleme: 23
Altyapın var ama boş port kalmamış o yüzden altyapı sorgulamasında öyle gözüküyor Türk Telekom bölge müdürlüğüne giderek port açtırma talebinde bulun ya da LinkedIn sitesinden Türk Telekom CEO'su ümit önala yaz şu an ADSL hizmet alıyorsun büyük ihtimalle ama boş port yok sokağındaki diğer apartmanlarda sonuç ne çıkıyor.

Dediğim gibi hocam altyapın var ama boş port kalmamış.

Altyapın var ama boş port kalmamış o yüzden altyapı sorgulamasında öyle gözüküyor Türk Telekom bölge müdürlüğüne giderek port açtırma talebinde bulun ya da LinkedIn sitesinden Türk Telekom CEO'su ümit önala yaz şu an ADSL hizmet alıyorsun büyük ihtimalle ama boş port yok sokağındaki diğer apartmanlarda sonuç ne çıkıyor.

Dediğim gibi hocam altyapın var ama boş port kalmamış.

Hocam çevremdeki hiçbir yerde yok yani öyle gösteriyor TurkNet sorgulamasında.

DSL girişine kablo takılı bu da sadece Türk Telekom DSL altyapısına uygun bu giriş ondan anladım.

Hocam selam tekrardan ben dediğiniz şekilde port açtırma talebinde bulundum ve bugün saat sabah 12'de beni aramışlar sonuç hakkında bilgi vermek için de tekrar ararlar mı ne zaman arayabilirler ya da benim mi aramam gerek?

Eğer Türk Telekom kullanıyorsan port bulma işin daha kolay olur bilmiyorum tekrar ararlar mı sen aramayı dene.

Geri
Yukarı