Altyapı olmayan yerde ne yapılabilir?

furk4n_oztrk.61

Centipat
Daha fazla  
Oturduğum yerde hiçbir internet sağlayıcısının altyapısı yok Turkcell'in Superbox paketini kullanıyorum. 250 GB 350 küsur veriyorum lakin yetmiyor sınırsız paketide bin 1200 TL civarı. Başka bir çözümü yok mudur? Nasıl bir yol izlemeliyim bilgisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oturduğum yerde hiçbir internet sağlayıcısının altyapısı yok Turkcell'in Superbox paketini kullanıyorum. 250 GB 350 küsur veriyorum lakin yetmiyor sınırsız paketide bin 1200 TL civarı. Başka bir çözümü yok mudur? Nasıl bir yol izlemeliyim bilgisi olan var mı?

Telefon hattı varsa ve bulunduğunuz bölgede DSL varsa internet erişimi verilebilir.
Bunun için öncelikli olarak Türk Telekom ile görüşebilirsiniz.
Görüşmeniz neticesinde Twitter üzerinden Türk Telekom destek sayfasında tweet atmanızı öneririm. Daha hızlı sonuç doğuracaktır.

Türk Telekom sitesinden altyapı kontrol ettim.
Harita üzerinde sokaklar dağıtılmadığı için köy içi yolu olarak bilgi veriliyor. Bu nedenle oturduğunuz sokağı değil başka sokağın altyapı bilgisini veriyorlar.
Türk Telekom ile bir görüşün derim.

Türk Telekom sitesinden altyapı kontrol ettim.
Harita üzerinde sokaklar dağıtılmadığı için köy içi yolu olarak bilgi veriliyor. Bu nedenle oturduğunuz sokağı değil başka sokağın altyapı bilgisini veriyorlar.
Türk Telekom ile bir görüşün derim.

Peki bu uyduya takılan inernet nasıl oluyor bilginiz var mı?

O taraflarda çok fazla talep yoksa ve köy benzeri bir yerlere daha geç geliyor. Çok uğraşabilirsiniz 😪

Uydudan alınan internet nasıldır onun içinde altyapı gerekiyor mu çekimi hızı falan nasıldır önerir misiniz?

Son düzenleme:
Peki bu uyduya takılan inernet nasıl oluyor bilginiz var mı?

Uydudan alınan internet nasıldır onun içinde altyapı gerekiyor mu çekimi hızı falan nasıldır önerir misiniz?

Uydu interneti hava koşulları sebebiyle değişebilir stabil bir bağlantı olmaz fakat sizi kurtarır.

Uydu internetinde bir çanak anten benzeri bir şey takılıyor.

Geri
Yukarı