Altyapı sorgulamada farklı hızlar çıkıyor

Eğer TurkNet GigaFiber varsa diğerlerine hiç bakmayın bile. Hem ekonomik olarak, hem performans olarak çok daha iyi diğer seçeneklerden.

GigaFiber olunca altyapı zaten baştan sona TurkNet'in kendi fiberi olduğundan sorun yaşamazsınız. Bir sorun sıkıntı olursa bile kendi ekipleri müdahale edip çabucak sorunu çözerler. Altyapının kendilerine ait olması o konuda büyük avantaj. Keşke benim buraya da gelse...

Evet TurkNet'e geçmeyi düşünüyorum. Sağlık olsun gelir elbet.

Hocam bizde Superonline alt yapısı mevcut TurkNet Superonline alt yapısını kullanarak hizmet veriyor bize.
Çok ilginç. Daha önce böyle bir şeyle karşılaşmamıştım. Sizin üstteki mesajınızı da okuyunca bir kez daha baktım, yine göremedim. Hatta Turknet forumda şöyle bir konuyla karşılaştım : TurkNet, Superonline Fiber altyapısını kullanabilir mi?

Size özel mi böyle bir şey yaptılar diyeceğim de neden böyle bir şey yapsınlar ki? İki firma arasında anlaşma yok zaten. Bir müşteriye özel kıyak geçemezler.

Bakın Turknet forumdaki başka bir konuda moderatör böyle bir cevap vermiş :

Ekran görüntüsü 2022-07-24 231834.png

Bu işte bir iş var hocam. Ya ben yanlış biliyorum ya siz yanlış biliyorsunuz. İkimiz de doğru biliyor olamayız ya 😅

Belki TT altyapısı üzerinden Turknet kullanıyorsunuzdur da yanlış hatırlıyorsunuzdur. Elbette insan kendi kullandığı interneti bilir. Dolayısıyla mutlaka siz kendi internetinizi benden daha iyi biliyorsunuzdur ama ben merak ettim şimdi.

Aşağıda linklerini verdiğim sitelerden altyapı sorgulaması yapıp ekran görüntülerini atabilir misiniz?
Bir de modeminizin fotoğrafını atabilir misiniz?

Superonline'ın kendi sitesindeki sorgulama kısmını beğenmediğim için şuradan Superonline altyapısı sorgulaması yapmanızı öneririm : Superonline Altyapı Sorgulama

Ayrıca TT altyapısı için de ayrıntılı bilgiler verdikleri için şu 2 siteyi öneririm :

Sonuçları atarsanız daha net bilgi sahibi olabileceğim için hem merakım gider hem de bir yanlış anlaşılma varsa ortadan kaldırırız.

Geri
Yukarı