Altyapı sorgulamasında altyapı gözükmüyor

Dilekçe verdikten sonra ne kadar sürede işleme geçiyorlar günler önemlide.
Ev izmitte ben arada İstanbul'a dönücem.
Ne kadar süreceğini kimse bilemez hocam. Biz VDSL bulunan binamıza fiber için dilekçe verdiğimizde tüm işlemler 2.5 ayda tamamlanmıştı. Daha uzun süre bekleyenler de var. Adam aylardır, yıllardır uğraşıyor ama bir türlü fiber altyapı gelmiyor.
Ama sizin hiç altyapınız olmadığı için daha kısa sürer diye düşünüyorum. Ama şöyle de bir şey var: Ev müstakil olduğu için biraz öteleyebilirler. Çünkü genelde müstakil evler için fiber işi biraz zor. İmkansız değil ama zor.
"İlla da fiber olmasına gerek yok herhangi bir altyapı yeter" diyorsanız (sıfırdan altyapı kurarken VDSL kurarlar mı bilmiyorum da) dilekçenizde VDSL altyapı talep ettiğinizi belirtirsiniz. Belki biraz daha hızlı yol katedilir.

Ne kadar süreceğini kimse bilemez hocam. Biz VDSL bulunan binamıza fiber için dilekçe verdiğimizde tüm işlemler 2.5 ayda tamamlanmıştı. Daha uzun süre bekleyenler de var. Adam aylardır, yıllardır uğraşıyor ama bir türlü fiber altyapı gelmiyor.
Ama sizin hiç altyapınız olmadığı için daha kısa sürer diye düşünüyorum. Ama şöyle de bir şey var: Ev müstakil olduğu için biraz öteleyebilirler. Çünkü genelde müstakil evler için fiber işi biraz zor. İmkansız değil ama zor.
"İlla da fiber olmasına gerek yok herhangi bir altyapı yeter" diyorsanız (sıfırdan altyapı kurarken VDSL kurarlar mı bilmiyorum da) dilekçenizde VDSL altyapı talep ettiğinizi belirtirsiniz. Belki biraz daha hızlı yol katedilir.
Anladım hocam.
Herşey için sağol baya uğraştırdım seni

Ben üniversite için başka şehirde dedemden kalma eski bir evimize taşınacağım.
Oraya İnternet bağlatıcam ama sitelerde sorguladığım zaman altyapı gözükmüyor lakin Türksat Kablonet'ten sorguladığım zaman VDSL altyapısı var yazıyor. Yani tam olarak nasıl olacak bu iş yardımcı olur musunuz?
enterasan bir şekilde benimde alt yapım yok gözüküyor. Şuan vodafone internet kullanıyorum ve vodafone'dan sorgulatma yaptım alt yapı yok diyor. TTNET sorgulama yaptım diğer arkadaşların verdiği siteden sorgulama yaptım alt yapı yok diyor. Büyük bir sorun var sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı