Altyapı Yok Gözüküyor

Türk Telekom'da harita üzerinden altyapı sorgulayın.
Aynı şekilde ADSL gözüküyor.
ADSL hat değerleri VDSL'de ne kadar hız alacağınızı bilemeyiz. Altyapı sorgulama yapın. Daire numarası yoksa da apartmanınızdaki herhangi bir daireyi işaretleyin. Bir şey fark etmez.
Bu mu oluyor acaba başka bir şey bulamadım. Modem arayüzüm farklı olduğu için internetten baktıklarım ile bulamıyorum.

Dosya Ekleri

• h.png
    h.png
    18,9 KB · Görüntüleme: 65
D-Smart Net, tıpkı Millenicom gibi hem Türk Telekom, hem Superonline altyapısı kullanıyor. Eğer sen D-Smart Net kullanıp Türk Telekom'un sana vaadettiği hızdan daha yüksek bir hızda internet kullandıysan sana interneti yüksek ihtimalle Superonline altyapısı üzerinden vermişlerdir. Sana yukarıda verdiğim linkten "Turkcell Superonline Fiber Altyapı Sorgulama" bölümünden altyapını sorgulamayı denemediysen deneyebilir misin?
Bunları deneyebilir misin?

Bilgileri girdikten sonra apartman adı yerine kapı no'nu yaz.
[/QUOTE
Yazıyorum ama her hangi bir şey olmuyor.
Bilgileri girdikten sonra apartman adı yerine kapı no'nu yaz.
Yazıyorum ama herhangi bir şey olmuyor.
Bilgileri girdikten sonra apartman adı yerine kapı No'nu yaz.

Araya tıkladıktan sonra altında bir saniyeliğine tekrardan site/apartman adı seçiniz gözüküyor kaybaluyor.

Yazıyorum ama herhangi bir şey olmuyor.

Araya tıkladıktan sonra altında bir saniyeliğine tekrardan site/apartman adı seçiniz gözüküyor kaybaluyor.
Aklıma başka bir şey gelmiyor. Ama sana şunu söyleyeyim, max. alacağın hızı bilmemekle birlikte sen bu D-Smart'ta aldığın hızı yüksek ihtimalle Turkcell Superonline ile birlikte Superonline altyapısı kullanan Vodafone Net, D-Smart Net, Millenicom, Oris Telekom ve Extranet firmalarında alabilirsin. İstersen Superonline müşteri hizmetleriyle görüş, detaylı bilgiyi onlardan al.

Aklıma başka bir şey gelmiyor. Ama sana şunu söyleyeyim, max. alacağın hızı bilmemekle birlikte sen bu D-Smart'ta aldığın hızı yüksek ihtimalle Turkcell Superonline ile birlikte Superonline altyapısı kullanan Vodafone Net, D-Smart Net, Millenicom, Oris Telekom ve Extranet firmalarında alabilirsin. İstersen Superonline müşteri hizmetleriyle görüş, detaylı bilgiyi onlardan al.
Yardımların için çok sağ ol. Benimde aklıma hiçbir şey gelmiyor. Dediğin gibi müşteri hizmetlerini arayıp bilgi alacağım.

Geri
Yukarı