Altyapının ADSL, VDSL, fiber mi olduğunu nasıl anlarım?

Bende 403 metre 45Mbps yazıyor ama 5-6 Mbps veriyorlar 😡
Bilemiyorum, paketiniz kaç destekliyor ki? Ayrıca o hızı vermek zorunda değiller, 1 bile verebilirler yaptıkları iş iş değil ki.
Bu lokasyonda Türk Telekom Hipernet internet hızından yararlanabilirsiniz diyor.
Altyapın VDSL2 destekliyor, Mesafe de oldukça iyi.

Bilemiyorum, paketiniz kaç destekliyor ki? Ayrıca o hızı vermek zorunda değiller, 1 bile verebilirler yaptıkları iş iş değil ki.

Altyapın VDSL2 destekliyor, Mesafe de oldukça iyi.
Birde hangi paket ve modemi almalıyım?

İnterneti 5 kişi kullanacak (aktif olarak 3kişi) ve çoğunlukla video izlemek ve oyun oynamak için kullanacağız şuan kullandığımız paket 4mbps fakat kota 20gb olduğundan kota dolunca internet 1mbps ye düşüyor ve biz aylık ortalama 180gb kullanıyoruz hangi paketi önerirsiniz?
(Aylık bütçe maks. 50TL)

Birde hangi paket ve modemi almalıyım?

İnterneti 5 kişi kullanacak (aktif olarak 3kişi) ve çoğunlukla video izlemek ve oyun oynamak için kullanacağız şuan kullandığımız paket 4mbps fakat kota 20gb olduğundan kota dolunca internet 1mbps ye düşüyor ve biz aylık ortalama 180gb kullanıyoruz hangi paketi önerirsiniz?
Limitsiz, Taahütsüz, 5 Mbp/s'e kadar upload, 75 Mbp/s'e kadar download hızı veriyor, 94 TL.

Limitsiz, Taahütsüz, 5 Mbp/s'e kadar upload, 75 Mbp/s'e kadar download hızı veriyor, 94 TL.
-Bütçe 50TL
-Birde bu 77mbps Türk Telekom içinmi? Başka sağlayıcılar içindemi?

Teşekkürler yardım için

-ADSL ve VDSL'in farkı nedir?
-ADSL yazdığım şartları karşılar mı?
ADSL 24 Mbp/s'e kadar destekler, 50 TL'ye 24 Mbp/s hatta 16 Mbp/s bile bulamazsınız. VDSL ise 55, VDSL2 ise 100 Mbp/s'e kadar çıkar. Oyun oynayıp, aynı anda film/video izliyorsunuz sanırım, yazdığın şey den bunu çıkardım, eğer öyle ise ADSL işinize yaramaz ki? Aynı anda online bir oyun oynayıp video izlemek olmaz. 50 TL'ye ADSL paket bulamadım.

Geri
Yukarı