Altyapı yok hatası

Vasc

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Yaklaşık 2 hafta öncesine kadar altyapı sorgulattırdığımda hepsinde 76 Mbps olduğu yazıyordu. Extranet, millenicom çoğunda denemiştim ve dediğim hızı gösteriyordu. Dün itibariyle Türk Telekom ile olan sözleşmemin süresi doldu ve şuan indirme hızım 0 ila 0.20 arasında geziyor. NetSpeed'e geçicem fakat bu sefer altyapı sorguladığımda altyapı yok diyor. Bunun sebebi sözleşmemin bitmiş olması mıdır ? Sorunsuzca NetSpeed'e geçebilir miyim ?

Ben de aynı sorundan muzdaribim. Türk Telekom’da VDSL alt yapı kullanmama rağmen, NetSpeed hattınız ADSL biz göremiyoruz vs dedi. Türk Telekom’u aradım genel müdürlükle görüşmemi söylediler.
Açıkçası burada Türk Telekom’un uyguladığı bir politika seziyorum. Özellikle yapıyorlar gibime geliyor.

Ben de aynı sorundan muzdaribim. Türk Telekom’da VDSL alt yapı kullanmama rağmen, NetSpeed hattınız ADSL biz göremiyoruz vs dedi. Türk Telekom’u aradım genel müdürlükle görüşmemi söylediler.
Açıkçası burada Türk Telekom’un uyguladığı bir politika seziyorum. Özellikle yapıyorlar gibime geliyor.
Desene uğraşıcaz yine. Umarım kısa zamanda hallederiz ikimizde.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı