Altyapı olmasına rağmen Altyapı yok görünüyor

"Güncelleme" Kendi kendine düzeldi benim ki
Mesajınızı okuyunca bende netspeed, turknet vb. Sağlayıcılardan tekrar altyapı sorgulama yaptım şimdi çıkıyor. Ama apartmanda değişiklik olmadı. Yani 8 daireyiz herkezde internet var ve kapatan da olmadı. Yani boşa çıkan portdan dolayı değil. Buna da şükür...

Mesajınızı okuyunca bende netspeed, turknet vb. Sağlayıcılardan tekrar altyapı sorgulama yaptım şimdi çıkıyor. Ama apartmanda değişiklik olmadı. Yani 8 daireyiz herkezde internet var ve kapatan da olmadı. Yani boşa çıkan portdan dolayı değil. Buna da şükür...
Ah bir de finansal sıkıntılar olmasa da değiştirsem interneti...

100mbps internet kullanıyordum alt katımıza biri taşındı internet aldı aldıktan sonra hızım 16mbps'e düştü şimdi de altyapı sorgularında haneye ait altyapı bilgisi bulunmaktadır diyor şaka gibiler

Kardeşim inan teslim oldum artık çözemedim. Yazdıklarım harici son gelişme ise üst katım netspeed bağlatmış. Şaka gibi. 1 yıl daha ttnet taahhütüm var. Bitince anca tekrar taciz edeceğim ttnet harici sağlayıcıları.
taahhğt diye birşey yok artık. e devlete gir sonlandır

Var bu arada direk girip sonlandırmaya bir taraflarım yetmiyor hocam :D. 900 lira tahddüt bedeli mi olur insafsızlar ya :(

Cayma bedeli ne olacak? Bizim derdimiz tahhütden dolayı kapatmamaları değil, cayma bedeli. İster e devlet ister fiziken kapatırsan cayma bedelini ödemek zorundasın. Sadece 2.yıl tahhütünü uğraşırsan (tük.hak.hey) ödemiyorsun diye okumuştum ama net değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı