Altyapımın Desteklediği Maksimum Hız Nedir?

Uyarı
25001142 - Sorgu yapılan BBK için altyapı bilgisi bulunamadi. [Kaynak : TT XDSL Api]

bu şekil hata veriyor

Ben şuan tam 23mbit hız alıyorum taahüdüm dolacağı için aynı hıza fazla ücret ödememek için millenium yada turknete geçeyim dedim ama 16dan fazla alamazsınız dedi. Millenium 34 alırsınız diyor. kafam karıştı
ttnet 24 mbits kullanıyordum, yüksek ücret teklif edilince millenicoma geçiş yaptım. modemden bakınca hattım 50 destekliyordu, ttnet 50, millenicom 54, türknet 16, netspeed 35 alırsınız dedi. bina içi hattım eski, yenilersem daha çok hız alır mıyım bilmiyorum. taşınmayı düşünüyorum. millenicom 35 mbits sınırsız taahhütsüz paket 80 tl paketi tercih ettim. hızı 32-33 kablosuz, 35.5 kablolu alıyorum. gayet memnunum. sıkıntı yok. :) geçecekseniz sakın iptal etmeyin, millenicom yetki alıp hizmeti kendine geçiriyor. hiç kesinti yaşamadım. başvuru yapılırken başta verilmesi gereken referans kodumu kullanmak isterseniz 1 ay bedava kod: 62ABC1DE

Son düzenleme:
ttnet 24 mbits kullanıyordum, yüksek ücret teklif edilince millenicoma geçiş yaptım. modemden bakınca hattım 50 destekliyordu, ttnet 50, millenicom 54, türknet 16, netspeed 35 alırsınız dedi. bina içi hattım eski, yenilersem daha çok hız alır mıyım bilmiyorum. taşınmayı düşünüyorum. millenicom 35 mbits sınırsız taahhütsüz paket 80 tl paketi tercih ettim. hızı 32-33 kablosuz, 35.5 kablolu alıyorum. gayet memnunum. sıkıntı yok. :) geçecekseniz sakın iptal etmeyin, millenicom yetki alıp hizmeti kendine geçiriyor. hiç kesinti yaşamadım. başvuru yapılırken başta verilmesi gereken referans kodumu kullanmak isterseniz 1 ay bedava kod: 62ABC1DE
Bilgi icin teşekkürler 😊
Taahhüdumun bitmesine daha 4 ay var buyuk ihtimalle milleniuma geçiş yapacağım. Unutmazsam kodu kullanırım 😊

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı