Altyapının desteklediği hızdan daha fazla hızlı internet bağlatmak kopmaları arttırır mı?

Terux

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şimdi TurkNet müşteri hizmetlerini tarife değişikliği için aradığımda bana altyapımın 48Mbps desteklediğini söylediler fakat ben modem arayüzüne girdiğimde alabileceğim en yüksek indirme 66k download, 22K upload yazıyor. İlk sorum bunlardan hangisinin doğru olduğu. 2. sorum ise 48 Mbps'lik altyapıya 35Mbps veriyorlar, ben istersem 3TL fazla vererek 100 Mbps'lik pakete geçebiliyorum fakat bunu müşteri hizmetlerine söylediğimde kesinlikle geçmenizi tavsiye etmem gibi şeyler söyledi. Sebebi ise çok fazla kopma yaşarmışım. Sorum altyapının desteklediği hızdan daha fazla hızlı internet bağlattırmak kopmaları arttırır mı? Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende merak ediyorum ne olacak? Ama o altyapının kaldırmasının yanlış olduğu düşündeyim kuzenimin evinin önünde olan saha dolabı ile mesafesi 3 metre yokken 80 Mbps veriyorlar nerde 100 Mbps. Bence 20 Mbps düşük gösteriyorlar.

Hat değerlerini bir atın, bir de biz bakalım. O şekilde daha sağlıklı yorum yapabiliriz.

Değerlere bakmadan yapılan yorumlar boş, zira dayanağı olmuyor.

Hat değerlerini bir atın, bir de biz bakalım. O şekilde daha sağlıklı yorum yapabiliriz.

Değerlere bakmadan yapılan yorumlar boş, zira dayanağı olmuyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210617-140450~2.png
    Screenshot_20210617-140450~2.png
    75,2 KB · Görüntüleme: 124

Yeni konular

Geri
Yukarı