Altyapının desteklediğiyle modeme gelen hız aynı değil

Ha yani şey mi ben paket yükselttiğimde tekrar önceki haline getirecekler mi yoksa böyle mi kalacak? Çünkü 30 civarı hız bana yetmiyor. 4 kişi bağlanıyoruz ve ben oyunlarımı GeForce Now gibi yerlerden oynuyorum. Ve şey eğer önceki porta Türk Telekom'dayken paket yükseltirsem mi geçerirler yoksa başka ISS'den yüksek hızlara geçtiğimde mi önceki porta geçirirler?

Senin önceki portu kapmışlardır büyük ihtimal bir sor bakalım port var mı attığın fotolarda yok görünüyor çünkü. Varsa arttırabilirsin paketini de hızını da.

Altyapın 75 MB 50 istiyorsan 50 MB hız uygun mu de onlar zaten port var mı kontrol edip geçirirler direk. Boş port yoksa altyapınız uygun değil vesaire deyip geçiştirirler.

Ben aslında Türk Telekom ile devam etmek istemiyorum. Başka internet servis sağlayıcısından 100Mbps'lik paket alacaktım altyapım maksimum ne kadar destekliyorsa o kadar hız gelecekti. Senin dediğin gibi yaparsam Türk Telekom ile devam etmek zorunda kalacağım yine 2 yıl.

Ben aslında Türk Telekom ile devam etmek istemiyorum. Başka internet servis sağlayıcısından 100Mbps'lik paket alacaktım altyapım maksimum ne kadar destekliyorsa o kadar hız gelecekti. Senin dediğin gibi yaparsam Türk Telekom ile devam etmek zorunda kalacağım yine 2 yıl.

Altyapı Türk Telekom'un port önceliğide Türk Telekom'un tabii ki ama başka ISS üzerinden de port açtırmayı deneyebilirsin veya elindeki portu da kaptırabilirsin şans işi.

Geri
Yukarı