Altyapısız evde internet önerisi

476049

Decapat
Selam herkese
Türk Telekom kablolu internet kullanıcısıyım. Yakın zamanda taşındım, nakil yaptırmadım maalesef. Altyapı yok dediler ama karşı binada ve hemen üst evde fiber internet var, bir sürü yere sordum muhtar ve belediye dahil altyapı var diyorlar ama göstermiyor. Türk Telekom bayisi ise var ama port dolu diyor, ben anlamadım bu isi. İnterneti dondurdum, su an altyapısiz fiyatı 200 300 TL arası bir internet arıyorum. Önerirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam herkese.
Türk Telekom kablolu internet kullanıcısıyım. Yakın zamanda taşındım, nakil yaptırmadım maalesef. Altyapı yok dediler ama karşı binada ve hemen üst evde fiber internet var, bir sürü yere sordum muhtar ve belediye dahil altyapı var diyorlar ama göstermiyor. Türk Telekom bayisi ise var ama port dolu diyor, ben anlamadım bu isi. İnterneti dondurdum, su an altyapısiz fiyatı 200 300 TL arası bir internet arıyorum. Önerirseniz sevinirim.

Dilekçe verin CİMER BTK açık kapidan kayit açın Twitter'dan ümit önal ve ttdestek hesaplarını etiketleyerek tweet atın durumu izah edin.

Kendimde adresime fiber getirtmeye çalısıyorum yukarıda yazdiklarimi yaptiktan sonra dilekce vermeye gittim mahalleyi soyleyimce adresi direkt soylediler yani sikayetler yerini buluyor bende sasirdim ama buluyor.

Bizim binada da aynı sorun vardı. Hatta komşumuz 2 ay internetsiz kaldı port yüzünden
Sonunda Fiber hat çekildi rahatladık.

Biraz kurumları rahatsız etmek lazım. En azından bir binaya daire sayısı kadar port eklemeleri lazım.

Maalesef Superbox 2 yıl önce 120 TL kullanıyordum şu an en ucuz 500 TL onunda hızı düşük.

Dilekçe verin CİMER BTK açık kapidan kayit açın Twitter'dan ümit önal ve ttdestek hesaplarını etiketleyerek tweet atın durumu izah edin.

Kendimde adresime fiber getirtmeye çalısıyorum yukarıda yazdiklarimi yaptiktan sonra dilekce vermeye gittim mahalleyi soyleyimce adresi direkt soylediler yani sikayetler yerini buluyor bende sasirdim ama buluyor.

Hocam altyapı var diyorlar ama göstermiyor nedense port dolu dedi bayii müşteri hizmetlerini farklı diyor bayi farklı diyor hangisine inanacağimi şaşırdım.

Selam herkese
Türk Telekom Magnet kullanın bir süre. Superbox da olabilir ama Superonline ile yaşadığım bol küfürlü drama sonrası Superbox ve Superonline önermem.

Yeni konular

Geri
Yukarı