Fiber altyapısız evde hızlı internet önerisi

Rising_viper6492

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba 👋, bizim evimizde fiber altyapısı yok. Bina eski değil on yıllık. Yan binada var bizde yok 🤯 Neyse bizim eve yeni internet lazım. Hızlı olması çok önemli oyunlarda az pingli oynamak istiyorumen. Hızlı fiber gerektirmeyen internet önerir misiniz?

Altyapısız evler internet kullanamaz. Lütfen sorgular mısınız?
Siz beni yanlış anlqdınız hocam bizim evde kablolu internet altyapısı var o kabloyu modeme bağladığınız zaman wireless internet haline geliyor ve bu internet 35 megabite kadar çıkabiliyor ancak fiber denen ışığı ileten kablo türleriyle birlikti internet dediğimiz şey ışıkla birlikte ışık hızına çıkabiliyor (ölçmedim) ben de 35megabite kadar fiber gerektirmeyen fiyat performans interneti istiyorum.

Siz beni yanlış anlqdınız hocam bizim evde kablolu internet altyapısı var o kabloyu modeme bağladığınız zaman Wireless internet haline geliyor ve bu internet 35 megabite kadar çıkabiliyor ancak fiber denen ışığı ileten kablo türleriyle birlikti internet dediğimiz şey ışıkla birlikte ışık hızına çıkabiliyor (ölçmedim) ben de 35megabite kadar fiber gerektirmeyen fiyat performans interneti istiyorum.

Hocam altyapıyı bilmeden nasıl internet önereyim?

Haklısınız hocam kusuruma bakmayın. Binada ulaşılabilecek en yüksek hızın 72megabit olduğunu gösteriyor.

Screenshot_20220712_214000_com.android.chrome.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı