Altyapısız internet önerisi

Merhaba,

İlk önce PTTCell'den bir hat edin, tavsiyem "Cömert/Parlayan 15GB" sonra, internetin yetmediği yerde 20GB Ek paket alman. İster telefonunu modem olarak kullanırsın, istersen 4G Router alırsın. Daha ucuz internet varmı bilmiyorum.

PTTCell Cömert / Parlayan 15GB = 59TL Aylık
PTTCell Aylık 20GB = 49TL

Ref:

Altyapısız fiyatlar çok fazlalar sizin Max bütçeniz ne kadar?

Bütçe 200-250 TL.
Merhaba,

İlk önce Pttcell'den bir hat edin, tavsiyem "Cömert/Parlayan 15GB" sonra, internetin yetmediği yerde 20GB ek paket alman. İster telefonunu modem olarak kullanırsın, istersen 4G router alırsın. Daha ucuz internet var mı bilmiyorum.

Pttcell cömert / parlayan 15GB = 59TL aylık.
Pttcell aylık 20GB = 49TL.

Ref:

Sınırsız arıyorum hocam.

Bütçe 200-250 TL.

Sınırsız arıyorum hocam.
Oyun oynuyor musunuz?
Süperbox dışında bu firma var ama ne kadar tavsiye edilir tartışılır.

Oyun oynayacaksanız tavsiye etmem çünkü ping değerleri çok fazla olabiliyor.

Dediğim gibi eğer oyun falan oynuyorsanız hiç bulaşmayın derim. Eğer oyunla işiniz yoksa bu Uzaynet olabilir.
700TL cihaz bedeli var. 2 taksit olarak ödüyorsunuz. Ayrıca bazen yerel internet sağlayıcıları da olabiliyor Eskişehir'de Feniksnet var mesela. Nerede oturuyorsunuz?

Magnet 4.5G Sınırsız 179 TL tek çare.
Magnet her adresi aboneyi desteklemiyor hocam. Haberiniz olsun. Müşteri hizmetleri Magnet hakkında pek bir bilgisi yok. Müdürlüğe gidip oradan kontrol ettirin size yardımcı olurlar. Adresinizde hiç bir şekilde altyapı olmazsa Magnet alabiliyorsunuz.

Dediğim gibi eğer oyun falan oynuyorsanız hiç bulaşmayın derim. Eğer oyunla işiniz yoksa bu uzaynet olabilir.
700TL cihaz bedeli var. 2 taksit olarak ödüyorsunuz. Ayrıca bazen yerel internet sağlayıcıları da olabiliyor Eskişehir'de feniksnet var mesela. Nerede oturuyorsunuz?

Yok hocam Online oyun oynamıyorum.
Fiyatlara baktım da biraz pahalı :D
Magnet 4.5G sınırsız 179 TL tek çare.

Bu uygun gibi duruyor hocam.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı